SATMIYORUZ!!

Ara transfer döneminde elindeki yıldız oyuncuları kaybetmek istemeyen Bursaspor'a bir teklifte Serdar Aziz için geldi. Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun kadrosunda görmek istediği Serdar Aziz için sarı-kırmızılı kulüpten Bursaspor'a teklif geldiği öğrenildi.

Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin Ozan Tufan için açık kapı aradığı günlerde Galatasaray'ın genç stoper Serdar Aziz için girişimde bulunduğu, Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile görüşme yaptığı bildirildi.

 

KADROSUNDA SERDAR'I İSTİYOR

 

Semih Kaya ve Chedjou'nun yanına yerli bir stoper isteyen Hamza Hamzaoğlu'nun isteği doğrultusunda sarı kırmızılı kulüp, Serdar Aziz ve Uğur Demirok için nabız yoklamaya başladı. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nın Abdurrahim Albayrak'a olumsuz yanıt verdiği, herhangi bir rakam konuşulmadığı ancak Abdurrahim Albayrak'ın net bir teklifle tekrar Serdar Aziz transferini gün yüzüne getireceği bildirildi.

 

(iha)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu