“Satılmış oyuncumuz yok.”

Mesut Mestan 'Transfer tahtasını açtırmak istiyoruz. Görüşme yaptığımız futbolcular mevcut. Ortak akılla hareket edeceğiz' dedi.

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, Teknik Direktör Yalçın Koşukavak’ın başarılı olacağına inandığını söyledi. Mestan, ‘Heyecanlı ve mutluyuz. Kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Benim gibi heyecanlı bir teknik direktörümüz ve sportif direktörümüz var. Her ikisi de Bursaspor’un büyüklüğünü biliyor ve çok heyecanlılar. O yüzden anlaşmaya vardık. 2’şer yıllık sözleşme imzaladık. Tazminat maddeleri yoktur. Başarı odaklı ücretleri vardır’ diye konuştu.

KİMSE TRANSFER YAPMADI

Transferde ortak hareket edeceklerinin altını çizen Başkan Mesut Mestan ‘Öncelikle teknik direktörümüzle sözleşme imzalamak istedik. Ön görüşmelerimiz ve prensipte anlaştığımız isimler var. UÇK’daki cezayı kaldırdık. Bu haftadan sonra TFF’deki tahtayı açtırmak istiyoruz. Şu aşamada hiçbir kulüp doğru dürüst transfer yapmadı. İsabetli transferler yapıp, katkı sağlayacak oyuncuları takımımıza katmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

SATILMIŞ OYUNCUMUZ YOK

Başkan Mestan, Vergini, Badji ve Yusuf haricinde diğer isimlerin sözleşmelerinin sürdüğünü ifade etti.

Takımdaki futbolcular hakkında da bilgi veren Mestan, “Şu anda Vergini’yi gönderdik. Badji’yi sattık. Vergini’nin önceki gün ödemesi yapıldı. Bir haftalık süreç vardı. Sözleşme süreçleri çok uzun sürmüyor. Onun haricinde satılmış oyuncu veya sözleşmesini fesih ettiğimiz oyuncumuz yok. Bazı oyuncularımıza izin verdik. Yarın (bugün) takımımızı topluyoruz. Yusuf Erdoğan, ayın 20’sinde serbest kaldı. Diğerleri mevcut oyuncularımız” açıklamasında bulundu.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Geçmişteki futbolcu ve teknik ekip ödemesi yapmadan uçk dosyalarını kapatamazsın? Transfer tahtasıda ona bağlı yürürülen birşey.nasıl oluyor bu? Hiç bir ödeme yapılmıyor teknik ekip ve futbolculara sen diyeosun ki uçk’yı hallettik.ödeme yaptınmı 18 dosyaya hayır! E o zaman bu uçk nasıl halloldu?

    8
    3
    1. @Orhan yorumuna yanıt olarak

      Bende aynı şeyi düşünüyorum.devamlı uçk’yı hallettik diyor ama transfer tahtası kapalı.hallolmuş olsa transfer yapılır zaten.mestan gelmeden önce transfer tahtasını açtırıcaz dedi şuana kadar neden kapatılmadı madem hazırsa para?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu