Satılıyor mu?

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar, “Benzinlik arazisiyle ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. İşin sonuçlanması halinde duyurusunu yapacağız” dedi.

Bursaspor’un Soğanlı’da bulunan benzinlik arazisinin akıbeti merak ediliyor. Arazinin satılıp 104 milyon lira olan banka borçlarının kapatılmasının hedeflendiği benzinlik arazisiyle ilgili Olay Spor’a açıklamalarda bulunan Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar, satışla ilgili görüşmelerin devam ettiğini ancak şu an için herhangi bir satışın söz konusu olmadığını söyledi.

GELİŞMELER OLABİLİR
Satış işleminin gerçekleşmesi halinde bunu kamuoyuyla paylaşacaklarını aktaran Yanar, “Görüşmelerimiz devam ediyor. Olumlu bir gelişme olduğu taktirde duyururuz. Önümüzdeki günlerde gelişmeler olabilir. Bu işi neticelendirmek istiyoruz. Kulübümüzün menfaati için uğraşıyoruz. İşin sonuçlanması halinde duyurusunu yapacağız” şeklinde konuştu.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ALİ Ay kulübe verdim dediği paraları ispat etsin. Nezaman vermiş? Nasıl vermiş?Biz tahta nedir bilmezdik, Ali Ay döneminde öğrendik.Ali Ay okadar para verdiyse bukadar borç neyin nesi?Anlamak çok zor.

  67
  4
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ali ay adam gibi adamdır.Ali aya nankörlük yapıldı.Bursaspor için elinden geleni yaptı,taraftar ali ay’ı küstürdü.Bursasporu kurtaracak tek kişi ali ay veya levent kızıldır.

   19
   76
   1. @Mestan yorumuna yanıt olarak

    Ali ay daha napsın adam cebindeki son paraya kadar Bursaspora harcadı az daha batırcaktı kendini sizde biraz iyilikten nasiplenin

   2. @Mestan yorumuna yanıt olarak

    Ali Ay Bursaspor için gerekeni yapmıştır takımı küme düşürdü, yeşil Bursa’yi küme düşürdü, kız voleybol takımı kapattı, basketbol takımını Sezer başkan olmasaydı onuda kapatacak ti, takımı borç batağına sapladı şimdi bazıları bu şahsı kurtarıcı diye lanse ediyorlar güldürmeyin insanları

    47
    6
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   o para vermemiştir. alacaklarından feragat etmiştir. o bursasora ara verir mi be kardeşim. alacaklarının 500 binini silmiştir o da faiz vs dir. çakal her zaman çakaldır.

   30
   2
 2. eylül 2021 tarihinden bugüne her malın ve gayrımenkulün değeri asgarı %80 artmıştır. Bu artışa binaen fiyatlandırma mutlaka bursaspora fayda getirir.

  14
  1
 3. Satılırsa Allah aşkına tahtayı açıp 20-30 transfer yaıp borca borç katmayın, mevcut tahta borcunu sıfırlayın ama 3-4 transfer yapın yada kredi borçlarını ödeyin ama yalvarıyorum uzun bir süreç içerisinde planlamalar yapın. Şaka bir yana son kurşunumuz bu kritik dönemeçte alınacak kararlar bursasporun yok olmasını yada yaşama devam etmesini sağlayacak.

  9
  2
 4. Sevgili Bursaspor’lular Benzinlik satılması ile banka ya borç odendiginde zaten kalan borcun yarışı devlete kalan kismida eski batıran başkanlara onlarda o olmayan pek çok borçlarını bağışlayacak lar

  9
  1
 5. Banka borçlarından kurtulmuş olduk. Sıra geldi tahta dosyalarına… 6 aya onları da bir şekilde kapatmamız gerekiyor

  2
  5
 6. Herkes Ali ay diyo neden kimse Recep Bölükbaşı demiyor bursasporun bu duruma düşmesindeki enbuyuik sorumlu odur tamam Ali ay Mestan diyoruzda neden emini konuşmuyoruz burada rahmetli den sonrakilerin hepsi aynı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu