Satılan kombine sayısı 376 oldu!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden "Kombinelerimizi satışa çıkardığımız 9 Ekim Salı gününden itibaren şu ana kadar 376 adet kombine biletimiz satılmıştır. " açıklaması yaptı.

Açıklama şöyle;

“Kombinelerimizi satışa çıkardığımız 9 Kasım Salı gününden itibaren şu ana kadar toplam 376 adet kombine biletimiz satılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya arkadaş lafa söze gelince heryere herkese sallıyoruz herkezi eleştiriyoruz ama var ya en buyuk cacık aslında biziz taraftarız.. Ya rezillik başkaa birşey değil kendimde dahil büyük Bursaspor taraftarını ayakta alkışlıyorum.. Yazıklar olsun bize(kendimide kastediyorum)..

  17
  2
  1. @Daniel63 yorumuna yanıt olarak

   aynen.
   bir başkan adayı çıksa,
   ”benden hemen şampiyonluk istemeyin. bana 3-4 sene zaman tanıyın. yeniden yapılanmaya gidelim. geleceğin takımını oluşturalım. kurumsallaşalım. böylece hem 30-40 senemizi kurtarmış, hem de başarılarımız daha büyük ve kalıcı olur!”
   dese hayatta seçilemez.
   bu başkan ne dedi,
   ” bilmem ne kadar para vereceğim. süper lige çıkaracağım. çıkaramazsam harcadıklarımı bırakacağım!”
   ve seçildi. sonuç, 3 milyonluk şehirde, satılan 3 yüz küsur kombine.
   başka sözüm yok hakim bey…

   16
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    ARKADAŞIM ÇOK HAKLISIN. AMA GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA (ÇÖPTEN YİYECEK TOPLANDIĞI GÜNÜMÜZDE) TOPLU PARSI VEYA K.KARTI OLMAYIP HER MAŞ İÇİN AYRI BÜTÇE AYIRANLARDA OLABİLİR. BİRAZDA BU AÇOIDAN BAKIP TESELLİ OLALIM BARİ. AMA SATILAN 376 BİLETLE OYNAMIYACAĞIMIZ KESİN. EN AZ 7-8 BİN

    2
    1
   2. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    11 MAÇIN 5 İNİ MAĞLUP BİTİRİP ÖNÜMÜZDEKİ İKİ HAFTA NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL İSE 3-5 BİNLERDEN 3-5 YÜZLERE DÜŞERSİN.
    TEK BİR GERÇEK VAR BAŞKAN OLAN KANATLI REDBUL İÇİP GERÇEKLERLE YÜZLEŞİYOR.
    BİZİMKİLER ZATEN HEP ÇEKİYOR..

 2. Bursasporun bu halde olmasının en büyük sebeplerinden biri de bu taraftardır. Hepiniz başkansınız teknik direktörsünüz futbolcusunuz bir tek taraftar değilsiniz.

 3. HERKESİN ALAY KONUSU OLURUZ BU RAKAMLARLA…BURSASPOR CAMİASI BÜYÜKTÜR KEAMİL KARDEŞ….BÜYÜKTÜR ÇÜNKÜ BÜTÜN BÜYÜTÜLMÜŞLERİN HER TÜR MASA BAŞI OYUNLARINA RAĞMEN BİLEĞİNİN GÜCÜYLE HEM SÜPERLİGDE TRABZONDAN 30 YIL SONRA ŞAMPİYON OLMAYI BAŞARMIŞ ANADOLU KULÜBÜDÜR HEM DE ANADOLU NUN SON ŞAMPİYONUDUR.BİR ALT LİGDE OLMASI VEYA KÖTÜ YÖNETİMLER VE ŞEHİR YÖNETİCİLERİ YÜZÜNDEN AKIL ALMAZ BORÇLARIN İÇİNDE SÜRÜNDÜRÜLÜYOR OLMASI NEDEN BİLİYOR MUSUN? HALEN HANİ DERLER YA SS KANUNUYLA ALDIĞIMIZ O ŞAMPİYONLUĞUN SİNDİRİLEMEMİŞ OLMASI SEBEBİYLEDİR…HEM İSTANBUL ÜÇÜZLERİ HEM DE ONLARIN YALAKALARI OLAN KENDİ ŞEHRİNİ SATAN İÇİMİZDEKİ İRLANDA LILARA NE KADAR MADEN SUYU VERSEN YETMEZ, HAZMEDEMEZLER…SEN MİSİN ŞAMPİYON OLAN DERLER VE SENİ ÇAMURUN İÇİNE ATARLAR.AMA NE DEMİŞTİ BARIŞ MANÇO?? ALTIN YERE DÜŞSE DEĞERİN KAYBEDER Mİ; TENEKEYİ PARLATSAN HİÇ ÇEYREK ALTIN EDER Mİ DEĞİL Mİ? AMA ŞUNA DA EMİNİM..AYAĞA KALKACAĞIZ VVE HERKESİN HESABINI GÖRECEĞİZ. BİR DAHA KİMSE SORAMAYACAK NE CAMİASI,HANGİ CAMİA DİYE…BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI İŞTE O KADAR…

  6
  12
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Gazeteciler bu yazıyı görsünler ki biz ne yazıyoruz diye düşünmeleri gerekir diye düşünüyorum.Bence taraftarın yazdıklarından çok gazetecilerin yazdıkları Bursaspora zarar veriyor.

   8
   5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu