Satılan arazileri geri alıyoruz!

Eski başkanlardan bazılarının kulüpten aldığı arazilere şerh kararı aldıklarını dile getiren Bursaspor Başkanı Günay, olay.com.tr’nin yayınında şu açıklamayı yaptı:

Ali Ay’ın Bursaspor’dan aldığı arazilerin üzerine şerh kondu. Recep Bölükbaşı’nın sattığı fabrikalara temlik kondu. Remzi Cinoğlu ile Galip Sakder’in sattığı arazileri geri alıyoruz.

Hepsi bana düşman oluyorlar. Ben kendim için mi yaptım bunları, Bursaspor için yaptım. Kavganız Bursaspor ise bunlarla edeceksiniz, benimle değil.”

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun Başkan
  Kalibren yeterli olmayabilir ama
  Bursasporlulugunu kimse ile
  Tartışmam umarım düşündügün gibi
  Olur kulüpten yagmalanan bütün
  Mal varlıklarımız geri alınır ve
  Gerçek borçlarımız ödenir
  Zira gerçek olmayan borçlar da var
  Verdik deyip de vermedikleri eurolar
  Arka bahçeden dolanarak geri almalar
  Adil inceleme sonucu gasp edilen
  Hakkımız iade edilirse bizim
  Borcumuz belli bu kulübe hizmet etmiş
  Futbolcu-teknik heyet ve personal
  Onların haricindekilerin bir çogunun
  Derdi maleaef kulübü dolandırmak olmuş

  98
  7
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   2010 yılında süperlig şampiyonu olmuş bu kulüp, daha sonra bir çok futbolcu satıp bonservis parası kazandı(Bakambu, Ozan Tufan…..) gibi. Bugün borç 1.5 milyar TL, inanılacak gibi değil. Gerçekten çalmışlar.açık ve net.

   51
   1
 2. eğriye eğri doğruya doğru al hakkımızı Başkan. Bursaspor için faydalı ne yapıyorsan devam et. Helal olsun. İnşallah başarılı ol da özür dileyelim helallik isteyelim. Bursaspor’a temlik koyanlar avukatını, adamını tesislere gönderenler İnşallah tersten görürler bi tarafları Allah iki cihanda yakanızı bir ara getirmesin namussuzlar

  67
  3
 3. Yürü be başkan adamsınız vipten her maç izliyoruz şube sorumlularını bu adamlar gerçek Bursaspor’lu görüyoruz bunu kaçan goldeki pişmanlığı 3 puanın verdiği sevinci yenilginin üzüntüsünü haksız yere çalınan düdüğe yapılan itirazı biseyler yapma istediğini görüyoruz ve bu zor günlerde bize lazım olan da bu maçlara gelmeyenler seneye üst lige çıkarsakta gelmesin

  51
  3
  1. @Nilüferli yorumuna yanıt olarak

   Helal olsun sana NİLÜFERLİ Gerçekten öyleler hop oturup hop kalkıyorlar benimde dikkatimi çekti kalp krizi geçirme derecesinde heyecanlılar bunu gözlemlediğin ve burda yorumladığın içinde teşekkürler NOT gerçekten nilüfere geldiğim zaman gülümsüyorum Nilüferli olmak ayrıcalık sanırım bilbortlarda da yazıyor zaten NİLÜFERDESİNİZ GÜLÜMSEYİN Ve bütün gençlerde gülümsüyor şanslı adamsın şansında daim olsun

   11
   1. @isyan yorumuna yanıt olarak

    Baṣkanim corbacilarin eleṣtirilerine kulagini kapat adi üstünde bize gercek bursasporlu sevdalilar lazim.insanlar ölür ihtibar yürür corbaci corbaci kalir.

    10
 4. Başkana sinek ikili selim abiye çorbacı diyenler utanır mi . Sanmam . Hafta sonu yine herkes yönetim iatida diye bağırır

  32
  5
 5. Sayın çekyat ve divan başkanımızın tarafsız olması gerekirken neden imza kampanyasına katıldığını şimdi öğrenmiş oldunuz burada yaza yaza klavyenin kartuşunu bitirdik ama anlayamadınız veya biz anlatamadık Remzi Cinoğlu da başkan olduğu sene ilk ilk işi balici fenere satmak oldu aynı Erkan Körüstan ın Bataja yı çin kulübüne satması gibi ben eminim ki bu satışlardan herkes çok büyük paralar elde ediyorlardı sonrada sus payı olarak sana arazi sana daire kimine de nakit yani anlayacağınız DİK DURUŞ İBRAHİM YAZICI Başkanımızın Bizlere bıraktığı şampiyon BURSASPORU Bu kan emiciler bitirmiş Kim ki bursa sporun beş kuruşuna tenezzül edip aldıysa en sevdikleriyle sınansın sokağa çıkacak yüzleri olmasın

  20
  1
 6. Bu eski başkanlar emlak arsa fabrika satışlarında bayağı iyilermiş. İnşallah hukuk iyi işlerse Bursaspora bu gayrimenküller geri iade edilirse Bursaspor bir nebze rahatlar. Ben bu yönetime güveniyorum.

  15
 7. Harika açıklamalar, insanın yüreğine su serpiliyor. Umarım bir an evvel sonuç alınır da takımımız hak ettiği konuma ulaşır. Biz de insan içinde başımız dik gezebiliriz.

  13
 8. Sıradan konularda bol bol yorum okuyordum…Dünyayı ve Bursaspor’u klavye başında kolayca kurtaran yorumlar, yağmur gibi…Bu günkü yazılara neredeyse yorum yok….!

 9. Sezon sonu bu kulübü bir alt liğe düşerse sen ne yaparsan yab seni yuhlar lar ona göre bu takım bu haliyle sezonu zor bitirir demedi deme

  2
  12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu