Şansal Büyüka “Harun Tekin’le tanışmak istiyorum”

7. kez haftanın kalecisi seçilen Harun Tekin'e övgü dolu sözler söyleyen Spor yorumcusu Şansal Büyüka, "Kardeşim bir kaleci, bir maçta en az 4 net gol kurtarır mı?" dedi.

Bursaspor’un başarılı file bekçisi Harun Tekin, yayıncı kuruluş BeinSports’ta yine haftanın kalecisi seçildi. 12 haftada 7. kez haftanın kalecisi olan başarılı file bekçisi, spor yorumcusu Şansal Büyüka’nın da dikkatini çekti.

Büyüka, Harun’la ilgili şu yorumu yaptı: “Kardeşim bir kaleci, bir maçta en az 4 net gol kurtarır mı? Harun kurtarıyor işte. 12 haftadır 7 kere haftanın kalecisi seçiyoruz. Kendisi ile tanışmak isterim”

Kaynak
enbursa.com

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah nazardan saklasın kardeşimizi…. arkadan gelen daha ne kalecilerimiz var bizim… bursa-sporun kalesi emen ellerde… Allah utandırmasın Harun kardeşimizi.

  115
  3
 2. Bütün gün Riva da, samandıra da nevzat demir tesisleri nde yatmayın da özlüceye de uğrayın daha kimleri görecek siniz, Muhammed i, Ataberk i de gösteririz size, tanişırsınız nasıl olsa yarın öbür gün onları da görmek istersiniz

  59
  3
 3. Ertuğrul hoca, Harun’u yedek bırakıp, Mert Günok’u aldırmıştı. Daha o vakit anlamıştım Ertuğrul’un adam kayırdığını. Adalet er yada geç yerini bulur.

  47
  6
 4. bir takımın kalecisi bu kadar öne çıkıyorsa o takımın defansı çökmüş demektir, tonla eksi yiyeceğimi biliyorum ama gerçekler bunlar..

  32
  20
  1. @öck yorumuna yanıt olarak

   Müvekkilim Şansal Büyüka hakkında hakaret içeren paylaşımınızdan dolayı yasal süreç başlatılacaktır .

   0
   20
 5. Bizde basın mensupları ikiye ayrılır.1-Masa BAŞI HABER YAPANLAR.2-ARAŞTIRAN,HABERİ KOVALAYAN VE İŞİNİ TAHKİK EDEREK DÜRÜSTÇE YAPANLAR.
  Şansal bey tanışmak istiyorsanız ya BURSA ya gelecek ya da programınıza belli kişiler yerine başarısını nihayet takdir edebildiğinizi uygun zaman ve zeminde davet edeceksiniz.
  Ancak İSTANBUL basını yıllardır ANADOLU takımlarında başarılı olan oyuncuları harcatmak için maalesef oyuna giriyor.Bu ayıptır.

  16
  3
 6. Hemen 3büyütülmüşlere gelsin çabaları tabi Bursaspor’da olursa Avrupa’ya yüksek paraya satamayız değil mi biri Ozan’a bunu söylemiş çok gülmüştüm 🙂 Harun büyük başarısından dolayı kutluyorum daim olsun takımımızdan da hiç bir yere göndermiyoruz yurt dışından teklif gelirse iyi bir yerden belki işinize gelirse net!!!!

  2
  6
 7. Tabi ki de ŞANSAL’cım hay hay ne demezsin, sen yeter ki Harun ile tanışıp, onunla, röportaj yapıp, dolu dolu 1 saat vakit geçirmek istiyorum de, bunun için pamuk eller cebe, her başarının bir bedeli vardır değil mi, 1 saat 100 bin dolar kol masaya tanıştırma işlemi bende, sen hiç tasalanma :))

  2
  6
 8. AMAAAN HAA. NE GÖR NEDE TANIŞ. SENİN GİBİ 3 BÜYÜTÜLMÜŞLERİN BORAZANI OLAN KİMSE HARUNUMUZUN KAFASINI KARIŞTIRTIRIR. MÜMKÜNSE GÖRME KAPA GÖZÜNÜ UZAK BİLE DUR. HEM KEDİDİR O KEDİ HARUN DEĞİL

  1
  5
 9. Harun reisle ben de tanışmak isterim be Şansal büyüka bu arada ben bu adamın adını Şansal büyükağa diye biliyordum böyle saçma soyismi mi olur git değiştir yeni kimlikte

  1
  15

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu