Sanki Bursa

Bursaspor taraftarı Akhisar Belediyespor maçında kendilerine ayrılan tribünün tamamını doldurdu. Yeşil Beyaz’a gönül verenler, 90 dakika boyunca hiç susmadı.

 

Manisa 19 Mayıs Stadı’nda ev sahibi ekibin taraftarından sayıca daha fazla olan Yeşil Beyazlılar takımlarına büyük destek verdi. Bursaspor taraftarı Aksiharspor seyircisine ‘Ho şgeldiniz’ diyerek göndermede bulundu.

KÜFÜR TEPKİ ÇEKTİ Maç öncesinde mücadeleye ilk 11’de başlayan Teteh Bangura’ya yönelik tribünden yükselen tezahüratlar dikkat çekti. Akhisar taraftarının karşılaşma boyunca küfürlü tezahüratta bulunması Bursasporluların tepkisini çekti.

 

Sayıca Akhisarsporlu taraftarlardan fazla olan Bursasporlular kendilerine ayrılan bölüme sığmadı. Sıkışmanın artması üzerine stat yetkilileri yan bölümün kapısını açarak Bursasporlu taraftarların daha geniş bir bölümde maçı izlemesine olanak sağlandı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu