Sanki bizim kızımız

Bursaspor'un efsane isimlerinden Pablo Martin Batalla sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile yüzlere tebessüm ettirdi.

İnstagram hesabından kızı ile bir fotoğraf paylaşan Batalla‘ın bu postuna Bursasporlu taraftar büyük ilgi gösterdi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Aynen kuran çarpsın. Özer efendi falan gelsin de 10 numara görsün. Kendilerini bi bok sanıyorlar. Batalla şu an evden çıksın, gelsin, pijamalarını çıkarıp formayı giysin, 3 sene de idman yapmamış olsun, yürüye yürüye alayını osurtmazsa ben de bişey bilmiyom. Kalitesi ve zekası yeter. Koşmadan oynatır bütün takımı.

  1. Adamın 1.3 milyon euro alacağı var sesini çıkarmıyor gerçek karekter gerçek beyefendi adam gibi adam helal sana

  2. rabbim çocuklarına eşine ve sana uzun ömürler versin güzel insan seni tanımak ve seni alkışlamak beni ve benim gibi tüm bursaspor sevdalıların çok ama çok özlediği bir şey bazen kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki senin gibi güzel karekterli birinin gönül vermiş olduğum takımda oynaması sözün özü iyiki varsın hep var ol mutlu yaşa güzel insan

  3. BATALLA e diğer başarılı insanlar için HEYKEL değil onları yaşatacak ve onların isimleri altında olan salon,stad ve zeminlerde yetişip başarılı olacak gençler için tesisler yapalım.HEYKEL denince Altıparmak da kırk merdivenlerin oraya BTSOnın yaptırdığı bir milyıondan fazla paranın harcandığı işe bakın.NE FAYDASI VAR BUNUN ŞEHRİME VE İNSANIMA.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu