Şankaya’nın son Divan’ı

Bursaspor'da seçim havasına yavaş yavaş girilirken dün bir veda haberi geldi… 10 yıldır Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'nı yürüten Kadir Şankaya, 20 Nisan'da gerçekleştirecekleri Divan Kurulu toplantısında üyelere veda edeceğini açıkladı. Şankaya, 'Bu toplantıda Divan Başkanlığı'na bir daha aday olmayacağımı bildireceğim. Bursaspor'a hizmetimiz asla bitmeyecek ama artık gençlerin de bu tür yerlerde kendilerini göstermeleri gerekiyor' dedi.

    ADAY OLMAYACAK     20 Nisan Pazartesi akşamı saat 18.30'da başlayacak olan Divan Kurulu toplantısı Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilecek. Şankaya'nın bir daha aday olmayacağı Divan Başkanlık Kurulu seçimi, tüzük gereği Bursaspor Kulübü'nün Olağan Genel Kurulu'nu takiben 30 gün içerisinde yapılmak zorunda. Yeşil beyazlı kulüp, Mayıs ve Haziran aylarında hem kulübün hem de Divan Kurulu'nda seçime gidecek..   Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu