Sane “Bu kadro iş yapar”

Yeşil Beyazlı takımın yeni transferlerinden olan Senegal asıllı stoper Vieux Sane taraftarları, taraftarlar da Sane’yi merak ediyor. Alternatif futbolcu olara takıma dahil edilen 26 yaşındaki oyuncu Avusturya kampında çok çalışarak önce Hamza Hamzaoğlu’nun gözüne sonra da taraftarların gönlüne girmeyi hedefliyor. Takıma yeni katılmasına rağmen iyi bir ortam bulduğunu ifade eden Senegalli oyuncu “İyi bir arkadaşlık ortamı var. Herkes birbirine saygılı. Zamanla gerek oyunumuz gerekse arkadaşlık ortamımız daha da gelişecek. Bursaspor başarılı olmayı isteyen bir kulüp. Benim hedeflerim takımın hedefleriyle eş değer. Hocayla da bunu konuştuk. O da başarılı olmak istiyor. Tabii ki takımda önemli bir yerinizin olması çok önemli. Bireysel başarı ile kulübün başarısı beraberdir” şeklinde konuştu.

BAŞKA TEKLİFLERDE VARDI

Sane, Yeşil Beyazlı taraftarlardan her zaman takımlarını desteklemesini de istedi. Bursasporlu taraftarların methini duyduğunu ifade eden tecrübeli oyuncu “Bizden desteklerini kesmesinler. Lig uzun bir maraton. Bu maraton içersinde inişler ve çıkışlar olabilir. Bu zor durumlarda taraftarımızın yanımızda olduğunu bilmek bize güç verecektir” dedi. Senegalli stoper, Bursaspor’a transfer olmadan önce başka Türk takımlarından da teklif aldığını açıkladı. Sane “Teklifler vardı. İsim vermek istemiyorum. Ancak benim için en iyisi Bursaspor’du. Açıkçası o tekliflerle  çok ilgilenmedim. Bursaspor’un çok iyi bir kulüp olduğunu biliyordum. Olanakları çok iyi bir takım gördüm gelince. Beni Bursaspor’a çeken çok şeyler vardı“ dedi.

BU KADRO İŞ YAPAR

Osmanlıspor’da forma giyen Papa N’Diaye’nin Bursaspor’a gelmesinde etken olduğunu da ifade eden deneyimli stoper “N’Diaye ile Norveç’te 4 sene beraber oynadım. Sürekli  görüşüyoruz onunla. Bana bilgiler verdi. Aramızdan su sızmaz. Bursaspor’u sordum, ‘geçen sene yendik onları’ dedi. Bu sezon böyle olmayacak. Görüşeceğiz onunla. Bana gerek Bursaspor gerekse Türkiye hakkında güzel şeyler anlattığını söyleyebilirim” diye konuştu.

 

Gökhan Gündoğdu/Windischgarten Avusturya

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu