Samuel’e teklif yaptık

Bursaspor, daha önce ilgilendiği ancak yüksek bonservisi nedeniyle vazgeçtiği Norveç'in Viking kulübünden, Samuel Adegbenro için bir kez daha teklif yaptı.

Yeşil beyazlı kulüp, Samuel Adegbenro için 1 milyon 500 bin Euro bonservisi peşin isteyen Viking‘e bu parayı 3 taksitle ödemeyi önerdi. Norveç kulübünün cevabı bekleniyor.

Kaynak
Olay

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Onur yorumuna yanıt olarak

    Ya dediğin gibi ya da yönetim telaştan ne yapacağını şaşırdı sağa sola teklif gönderiyor her türlü planlamadaki yetersizlik karmaşa ortaya çıkıyor transfer işini bu işten anlayanlayan profesyonel kişiler yönetmeli 200 bin kar edecem diye tam tersi fazla para vermek zorunda kalıyoruz sonra

    15
    1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

     Ben ne anladım bu işten.Accam da da böyle oldu.100 bin kâr edicem derken 1 milyon zarar ediyor bu yönetim.Ya da biz zarar ettiğini düşünüyoruz.Oar cukkaliyor.Allah biliyor günah almayalım.

 1. Geçende alamadilar hoca istemedi dediler şimdi tekrar bastıriyorlar.burada bir dengesiz var ama kim hoca mı başkan mi?

  18
  1
  1. @Tugay yorumuna yanıt olarak

   Haklısın accam ve twumasi ikilisinden daha iyi olur bu ikili. Ama iki düzgün kanat oyuncusu olduktan sonra Stancu yeterli olur bence.

 2. Gelenler ve şuan ismi dolaşanlarin hepsi çöp..300 -500 bin euroluk futbolcular bizim iş bilmez yöneticier yüzünden 2milyon eurolara kadar çıkıyor.. olan bursaspora oluyor.. 3.sınıf futbolculara tonlarca para gidiyor.. yazik

  7
  2
 3. sanki bence hoca balon muş gibi – ilk önce transfer acele gerek yok diyor sonra deniz yeni transfer diyor şimdi transfer gec kalındı diyor ne bileyim

  4
  2
 4. bana göre riskli bir transfer olur. kapalı kutu bir oyuncu . gelişim gösterip gösteremeyeceği belli olmayan bir oyuncuya bu kadar para verilmesi riskli olur . twumasi bu açıdan istatistiklerine bakılırsa kendini belli ölçüde ispatlamış daha garanti bir oyuncu . twumasi yi tercih ederim şahsen . para harcanacaksa twumasi gibi daha garanti oyunculara harcansın .

 5. Alınan topçuların hesabını kim alın dediyse o versin iyi çıkarsada ben dedim iyi çıktı desinki ilerki yıllardada fikri alınır bide bu işlerden anlayan yabancı dil bilen bir çalışanımız olsun ama bs olsun ticaretten anlasın o adam yapsın transferi biraz profosyenel olalalım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu