Samuel Adegbenro’da ödeme krizi!

Nijeryalı kanat oyuncusunun transferi konusunda tüm şartları zorlayan Yeşil Beyazlılar Viking kulübünün bonservis için istediği 1,5 milyon Euro'yu gözden çıkardı.

Rakamı kabul eden Yeşil Beyazlılar bu kez ödeme planı konusunda ummadığı bir dirençle karşılaştı. Viking kulübü daha öncekilerin aksine bu kez Bursaspor‘a ödemenin tamamını tek seferde almak istediklerini bildirdi.

Bursaspor ise 1,5 milyon Euro’yu 4 taksitte ödemek istediğini söyledi. Taraflar anlaşma zemini ararken, Vikingli yöneticilerin peşin ödeme konusunda ısrarcı olduğu bildirildi.

Bu arada Samuel Adegbenro‘yu transfer etmek isteyen İsveç‘in Malmö kulübünün 1,3 milyon Euro‘luk teklif az bulunduğu gerekçesiyle Viking tarafından kabul edilmedi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kanat alın kanat alın kanat alın kanat alın Kanat alın kanat alın kanat alın kanat alın Kanat alın kanat alın kanat alın kanat alın Kanat alın kanat alın kanat alın kanat alın Kanat alın kanat alın kanat alın kanat alın Kanat alın kanat alın kanat alın kanat alın Kanat alın kanat alın kanat alın kanat alın DÜŞECEĞİZ KANAT ALIN

  70
  1
 2. 150 milyonluk kredi. federasyondan 90 milyon. lig tv den ve arsadan gelen para. arkadaş nerede bu paralar. borç aynı borç. transferde yok. bu paralar nerede. ben transfer istemiyorum. bu paraların hesabını istiyorum.

  44
  7
 3. Ulan 1 buçuğu bile 4 taksit. Hani sezon başı 20 milyon euro bütçe vardı siz ne yaptınız o kadar parayı

  30
  6
 4. ya kardeşim adam iki maç jazandırsa parasını çıkarır bu başkan bunu anlamıyormu yaaaa yazıklar olsun

  9
  1
  1. @ottoman1299 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş başkanı bende sevmiyorum ve eleştiriyorum fakat senin söylediğinde ince bir konu var. Evet haklısın bu adamı izlemiş biri olarak 1.5mil euro yu 2 maçta çıkarır bu doğru ancak o maç parası hemen yatırılan bir şey değil. Sezon sonunda gelen bir para. İşte bu yüzden kulüptede nakit akışı çok zayıf olduğu için taksitle çözülmeye çalışılmakta.

   1
   1
 5. Taraftarın yapması gereken kombine ve ürün almaktır. Sürekli klavye başında olumsuz yorumlar yapanlar taraftarlık görevini yapmayıp bozgunculuk peşindeşer.Hesap kitabın görüldüğü yer kongre ,çıkar sorunu sorarsın yönetimde açıklamak zorundadır.

  4
  1
 6. Bu samuelle accamın tek bi 90 dakikasını izleyen bursaspor taraftarı varsa en yakın köprüden aşağı atlarım. Alın delargeyi soydurmayın kendinizi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu