Samsunspor Ali Akman için resmi teklif yapmış!

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Ali Akman’a sezon başında istediklerini ancak Bursaspor'un vermediğini açıkladı.

Samsun‘da yayın yapan yerel bir televizyon kanalına konuşan Yüksel Yıldırım, “Bursaspor’un genç yıldız adayı Ali Akman’ı transfer etmek istedik. Ancak bize vermediler. Beklememizi istediler. Ali Akman’ın bu yıl kendini göstermesini istediler.” diye konuştu.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ulan samsuna bak ya…asansör köy takımları bile şampiyon olmuş kulubün genç yeteneklerini avlamaya çalişiyor..ne hallere düştük arkadaş. Prestij falan kalmadi kulübte..yerlere düstük resmen.. ali ay sen var yaaaaaa!!!

  71
  3
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Ertuğrul hoca pek transfer beceremez ama neyse.yada becerirde birileri alınması gerekeni değilde cebe indiragandi yapılacakları alıp hocaya mı kakaladı.acaba…..

   4
   5
  1. @Texasmumu yorumuna yanıt olarak

   Ali Akman’ı değil, Bursaspor kulübünü bile satın alacak para var onlarda. Heriflerin Başkanı Yılport limanlarının sahibi. Türkiye’de ve dünyadaki pek çok uluslararası ticari liman Samsun başkanının. Şilepler ve tankerlerin biri geliyo, biri gidiyo. en son Portekiz’deki Porto Limanı’nın işletmesini de bu adam almış. İnternete bakabilirsiniz. Adamda deli para var. İstesin, Ali Akman’ı alır, alırken Ali Akman’ın bi cebine amcası Ayhan’ı, diğer cebine de Messut Mestan’ı bonus olarak koydurur öyle alır. Ali Koç hariç diğer GS ve BJK Başkanlarını falan parayla döver. O derece yani.

   8
   1
   1. @Yalçın yorumuna yanıt olarak

    Tamam da kardeşim senin yazdıklarını ancak Samsun lu olup adı geçen kişiyi çok iyi tanıyan bir kişi yazabilir.
    Ayrıca her kesin zenginliği kendine.
    Kişi bu kadar zenginse zaten Samsun takımına Ronaldo yu Messi yi de getirebilir.
    Ne işi olur Ali Akman ile.

   2. @Yalçın yorumuna yanıt olarak

    Vay be. Ertuğrul Hoca emek yine paralı bi apı buldu. Şimdi ne indirir gene var ya. Söyleyin kimde var, böyle bir adam.

    1
    10
 2. Ver 5 milyon TL devre arası al başkan. Başkan kamat devre arası Ali’yi satıp trandisfer tahtasını açmalı. İkinci yarı taraftar da alınacak. Maçları biz aldırırız ikinci yarı. Yeter ki Erkan başkan bizi de gör artık. Deplasmanımız yemeğimiz her şeyimiz masraf sonuçta. Maddiyat senden Bursaspor’u ayağa kaldırmak bizden

  4
  142
  1. @Maraton cefa yorumuna yanıt olarak

   Ondan sonra da bu takim neden kötü neden düştük niye çıkamıyoruz der der durursunuz anlık yaşamayı sevenler. O çocuğun kalitesi belli bi iskelet oluşturacaksan böyle yetenekleri tutup onlardan kendi içinden birini tutup sonra içini doldurarak başarılı olursun. O iskeleti de ileriye doğru recep bolukbasi gibi hepsini birden bozarak yeni iskelet yapmaz her bir parça yerine oturana kadar iskeleti yeniler yoluna bakarsin sonra gelmicem diyen başarı gelir. Kazanmak istediğin oara kazanılır konuşulması gereken takım konuşulur futbolcuda konuşur. Bu çocuk sözleşmesi uzatılır etrafında olacak kişileri belirlemek lazım satarsan bir Kubilay gider bir Kubilay gelir ..

   13
   3
   1. @VEDAT yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim o asalaklar bitene kadar sayfada hep böyle yazacağım. Atlayıp eksileyenleri görünce seviniyorum aslında. Ama şu çorbacı gibi yazdığımda bana artı koyanlar var ya onlar gerçekten çorbacı. Benim yazdıklarımdan menfaat bekleyip acaba bursasporun parasından bize de düşer mi diyen asalaklar onlar

    5
    7
   2. @VEDAT yorumuna yanıt olarak

    Tebrik ediyorum kardeşim seni. Beni anlayan bir tek sen çıktın. Ben kötü durumdaki Bursaspor’da hala menfaat bekleyen, Bursaspor sayesinde belediyeye girenlere, Bursaspor’un parasıyla cigara alıp keyif yapanlara, bedava maça girenlere, ertuğrulu ağlatanlara, rahmetli yazıcıyı eleştirenlere, Ali aya oy verip ondan otlananlara, kendi futbolcusuna küfür edenlere gönderme yapıyorum. Ama arkadaşlar bir insan nasıl böyle birşey yazabilir deyip düşünmeden eksiliyor. Ben de beni anlayan sana açıklama yapma gereği duydum.

    10
    4
  2. @Maraton cefa yorumuna yanıt olarak

   kardeş senden bursa ya bir hayır gelmez. sen git çorbanı başka yerden çıkar, senin gibi adamlar yüzünden bu takım bu hallerde. Sen zamanında recep bölükbaşını alkışlayan , ali ay ı yeniden seçen zihniyetin ürünüsün. Allah bursaspor’ u sizin gibi haşerelerden korusun. Eğer ironi yapıyorsan da zaten canımız burnumuzda hiç gerek yok.

   15
   2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sadece sosyal medyada yazabilen , bursasporumu sadece TRT sporda izleyebilen deplasmana gitmeyen çekirdekçi kardeşim eser bana çorbacı demiş. Kulübün çorbasını içmek evde oturup ayçekirdeği yemekten iyidir

    3
    31
    1. @Maraton cefa yorumuna yanıt olarak

     Bence Ali Akman dan alınan parayla sizi deplasmana götürelim, yemeğinizi konaklamanızı falan verelim takıma ali den daha fazla yarar sağlarsınız tahta falan gereksiz işler, tüm yatırım çorbacılara yapılsın

     3
     1
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Doğru elinde yetenek var satacaksin yerine yine daha fazla para verip seni icraya verebilecek futbolcu alacaksın güzel ticaret anlayışı ama elindekini islemicek kaymağını az da olsa yemiceksin ben yemedim sen ye diceksin ve sonraaaaaaa gitti bir zeki çelik daha ulan kac paraya gitti hemde nereye gitti yaa diceksin.. sende haklısın..

   1
   1
 3. BURSASPORumuzun yegane kurtuluşu altyapıdır.Hele hele ülke tff kurumunun dahşi yapmadığı sistem çalışması yapar ve belli bir oyun sistemimizi oturtur,başarılı olduğumuzda hem oyuncu evlatlarımız hemde ülke kazanacaktır.
  BURSASPOR altyapısından yetişen A takımda başarılı olan evlatlarımızın DÜNYA Piyasasında olmasını arzu ederim.Ülke takımlarımız kendi altyapılarıyla çare üretsinler.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu