Şampiyonu Alkışladılar!

Takımımız bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarını sürdürdü. Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 2 saat sürdü.

Sakatlıkları süren Ivankov ve Insua dışında tam kadro çalışan takımımız antrenmana ısınma koşularıyla başladı. Daha sonra 5’e 2 pas pres çalışması ve koordinasyon çalışması yapıldı.

 

Takımımız yarın sabah saatlerinde basına ve taraftara kapalı yapacağı antrenmanla çalışmalarını tamamlayacak ve öğleden sonra Kayseri’ye gidecek.

 

Şampiyonu Alkışladılar 

Coca Cola Akademi U16 Ligi finalinde Fenerbahçe’yi yenerek şampiyonluk kupasını kaldıran U-16 takımımız Özlüce Tesisleri’nde A Takımımız ile bir araya geldi. Ağabeyleri, genç futbolcularımızı tesislerde alkışlarla karşıladı.

 

Antrenman öncesi şampiyon olan U-16 takımı futbolcuları A takımındaki ağabeyleri ile bir araya geldi. A Takım futbolcuları şampiyon takımı alkışlarla karşılarken, tüm futbolcular kendi imzaladıkları formaları hediye etti. Genç kalecilere ise kaleci antrenörü Öztürk Tanrıbilir kaleci eldiveni hediye etti. Daha sonra A Takım futbolcuları U-16 futbolcularıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu