Şampiyonluk, stres yaratıyor!..

Bursaspor Kulübü Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticisi ve Federasyon Temsilcisi İrfan Koç, Karabükspor deplasmanında istedikleri puanı alamadıkları için üzgün olduklarını söyledi. Koç, herkesin Bursaspor'u şampiyon olarak görmek istediğini ve bununda stres yarattığını vurguladı.

 

Koç, Bursaspor'un geçtiğimiz yıl şampiyon olarak büyük gurur yaşattığını ve bu yılda üst sıralarda ligi bitireceklerini söyledi. Koç, "Karabükspor deplasmanında isteğimiz sonucu alamadık. Hedefimiz kesinlikle 3 puan almaktı ancak Karabükspor'da ciddi bir rakip. Maç anında bazı şansızlıklarımız oldu. Bu maç liderliğe ve belkide şampiyonluk yarışı açısından önemliydi"dedi.

 

HERŞEYİN SONU DEĞİL

Ligin bitimine dokuz maç kaldığını ve Karabük deplasmanında alınan beraberliğin herşeyin sonu olmadığını belirten İrfan Koç, şunları söyledi:

 

"Daha ligin bitimine dokuz maç var. Bizim neler yapacağımız ortada ve rakiplerimizinde neler yapacağını takip ediyoruz. Şampiyonluk yarışında kesinlikle olmak istiyoruz ama şampiyon olamasakta üst sıralarda ligi tamamlayacağımaz eminim. Herkes Bursasspor'u geçen yılki gibi görmek istiyor. bu da takımın geldiği konumu açıkcası göstermekte. Herkes şampiyonluk beklentisi içerisinde. Bursaspor şu anda yenilmiyor, şanssızlıklar olduğu ortadı. Önümüzdeki maçlara bakacağız ve kazanacağız."

 

Kaynak:SporX

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu