Şampiyonluğa kim ‘hayır’ diyebilir!

Dün 23 Nisan İlköğretim Okulunda düzenlenen etkinliğe katılan Şamil Çinaz, Olay Spor'a özel açıklamalar yaptı. Bu sezon gerek ligde gerekse kupa iyi işler yaptıklarının altını çizen Şamil 'Yoğun bir maç trafiğinden geçiyoruz. Ancak bu dönemi oldukça başarıyla geçtik. İku kulvarda da hedeflerimiz büyük. İkinci şampiyonluğa kim 'hayır' diyebilir. Biz önümüze maç maç bakıyoruz. Gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz' dedi. 

 

KARTAL'I YENECEĞİZ

 

Beşiktaş maçı hakkında da konuşan tecrübeli futbolcu 'Gençlerbirliği karşısında son dakikalarda kazandık. Rakipler bize karşı farklı oynuyor. Ancak biz bir şekilde üstesinden geliyoruz. Beşiktaş maçı da zor geçecektir. Hedefimiz tabii ki 3 puan. Kazanırsak eğer üst sıralara yaklaşmış olacağız. Alınacak galibiyetin camiamız açısından da neler ifade ettiğini çok iyi biliyoruz' diye konuştu. 

 

 

KALİTELİ BİR TAKIMIZ

 

Kendi performansı için de konuşan Şamil şunları söyledi: 'Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Hocam nerede şans verirse takıma katkı sağlamaya uğraşıyorum. Biz iyi bir takımız. Kaliteli isimlerle kurulu bir ekibiz. Bütün takım arkadaşlarım özveriyle mücadele ediyor. İyi bir arkadaşlık var takımda. Bu da zaten bize başarıyı getiriyor.'

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu