Şampiyonların ziyareti…

Basketbol Basketbo A.Ş. Başkanı Sezer Sezgin, Ertuğrul Sağlam ile beraber Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'i ziyaret etti.

Bu sezon Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Bursaspor Basketbol A.Ş.’nin Başkanı Sezer Sezgin, Bursaspor Basketbol A.Ş. Takımı Genel Menajeri Nedim Yücel Bursaspor Futbol Takımı’nın 2009-2010 sezonunda takımın başında olan Ertuğrul Sağlam Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret etti.

Sezer Sezgin, kulübe verdiği desteklerden dolayı Başkan Turgay Erdem‘e teşekkür etti. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de “Nilüfer Belediyesi olarak gücümüz yettiğince Bursaspor‘a desteğimiz sürecek” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sezer Bey, Turgay Erdem yerine Alinur Aktaş’a hayırlı olsun ziyaretine gitseydi şu an twitter çalkalanıyordu. Bu yapılan yanlış bir şey değil. Bursaspor Bursa’dır, Bursa’daki her makamın kapısını çalmak durumundadır. Yanlış olan kişilere göre değişen bakış açılarınızdır. Lütfen yazdıklarımı tekrar tekrar okuyun.

  44
  1. @Alejandro yorumuna yanıt olarak

   Alejandro kesinlikle sana katiliyorum. Urunlu koyunun arazilerinin yarisini ertugrul aldi. Adamin almadigi tarla arsa kalmadi bursada..

  2. @Alejandro yorumuna yanıt olarak

   Ertuğrul hoca niye davet edllmedi teknik direktörlüğe ? Halbuki düştüğümüzde ilk fitili o ateşlemişti ”bursaspor bayrağı tekrar boğazda sallanacak’ bursaspor hakettiği yere tekrar gelecek” gibi cümleler kullanarak camiaya umut olmuş yüreğimize su serpmişti sorumluluk alabileceğine dair açıklamalar yapmıştı…

   29
   1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Şampiyon hocamız, kendisine teklif gitseymiş, tek bir kuruş almadan bedava çalışacakmış. Ama Büyük Başkanımız, camiamıza layık daha büyük bir hocayla çalışmak arzusundaymış. Yalçın Koşugavak getirilmiş. Sahi o kim ya? Valla ben tanımıyom. Bi saat düşündüm çıkaramadım.

    5
    2
    1. @Ekrem yorumuna yanıt olarak

     Şampiyon kadroyuda Samet hocamız kurmuştur , Ertuğrul hoca devir almıştı gerçek bursasporlular bunu bilir zaten.

    2. @Ekrem yorumuna yanıt olarak

     Uleyn iki yorum doğru gitse 3-4. Yorum mutlaka yolu sapitacak.
     Bir kere de sözleşmeli adamınıza laf sokmayın be kardeşim.
     Bu nasıl bir illettir, bünyeye bir girdi çıkmak bilmiyor arkadaş Yav.

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ertuğrul hoca teknik ekibi ile birlikte ,Yalçın Hocadan en az 2 kat pahalı gelmiştir.Transfer için bütçede
    istemiş olabilir.Yoksa Mesut Mestan Ertuğrul hoca ile 2-3 sezon çalıştı önce onu tercih ederdi.

    7
    1
 2. Mestan bir kere bile aramamış. Zaten aramamış olması da normal. Çünkü Mestan İbrahim Yazıcı’nın yönetiminden kovukarak gönderildi. Rahmetli Yazıcı ve yönetimi Mestan’ı kafilenin otobüsünden indirirken, hocamız ise Ertuğrul Sağlam’dı. O da bu sahneye şahit olduğu için Mestan Ertuğrul Hoca’yı da hiç sevmez ve bunlarla yıldızı barışmaz. Onun kaemi anca İsmail Kartal, Bülent Uygun, Yalçın Koşukavak, Cihat Aslan gibi tipler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu