Şampiyonlar yemekte buluştu

Yenilgisiz Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ne yükselen Bursaspor’da başarının coşkusu sürüyor.  Yönetim Kurulu üyelerinin eşleriyle katıldığı organizasyonda Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu da yer aldı. Başantrenör Emin İmen ve kaptan Bahar Ekinci, Başkan Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerine kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti.

SIRA BASKETBOLDA

Başkanımız Ali Ay ise elde edilen başarıdan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederken, “Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra basketbol takımımızdan da şampiyonluk bekliyoruz. U21 takımımız da inşallah şampiyon olacak. İki sezon sonra futbol takımımızdan da şampiyonluk bekliyoruz” dedi.Amatör Şubelerden Sorumlu yönetici Sezer Sezgin ise “Teknik heyet ve sporcu arkadaşlarımıza bizlere bu şampiyonluğu yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, sadece 3 set vererek namağlup şekilde şampiyon olmanın herkese nasip olmayacağını belirtti.

HERKESE NASİP OLMAZ

Hamzaoğlu, “Voleybol takımımızın teknik ekibi ve oyuncularımızı tebrik ediyorum. Onlar çok mütevazi şekilde kutluyorlar geceyi ama şampiyonluklar kolay kazanılmıyor. Sezon boyunca sadece 3 set verip, namağlup olarak şampiyon olmak her takıma nasip olmaz. Çok büyük bir başarıyı yakaladılar. Her ne kadar futbolun popüleritesi fazla da olsa spor yapmak bir ayrıcalıktır. Hangi spor dalı olursa olsun başarılı olmak çok değerlidir. Kızlarımızı kutluyorum. İnşallah önümüzdeki senelerde de aynı başarıları gösterirler. Onların şampiyonluğu bize de örnek olacak, bize de güç verecek, bizi de teşvik edecek. İnşallah diğer branşlarda da bu şampiyonluklar gelecektir” dedi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu