Şampiyon Veli Bank Asya’da!..

Uzun yıllar Bursaspor forması giyen ve şampiyonluk yaşayan Veli Acar artık Bank Asya'da. Şampiyonluk duygusunu yaşadığı sezonun ardından, fazla forma şansı bulamadığı için ayrılmak istediğini yöneticilere ve Ertuğrul Sağlam'a ileten Veli Acar'a izin verilmiş ve Konyaspor'a tranfer olmuştu.

 

Başarılı bir sezon geçiremeyen Veli Acar'ın takımı Konyaspor sezon sonunda küme düşenler arasındaki yerini almıştı. Veli Acar'ın şimdiki durağı ise memleketi Denizli. Tecrübeli sağ kanat oyuncusu kendisini 2 yıllığına Denizlisporlu yapan sözleşmeye imza attı.

 

Denizlispor'a gelmekten mutlu olduğunu belirten Veli Acar, "Ben Denizlili'yim ve Denizli Belediyespor'da 3 sezon forma giydim. Son 6 yıldır başka kulüplerde futbol oynadım. Yeniden yuvaya döndüğüm için mutluyum. Denizlispor'u geçen sezon ulaşamadığı şampiyonluk hedefine arkadaşlarımla birlikte ulaştırmak için çaba sarfedeceğiz" dedi.

 

Bursasporluyuz.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu