Şampiyon Kadro yeniden Bursa’da

Bursaspor'a tarihinin en büyük başarısını yaşatan şampiyon kadronun oyuncuları Bursa'da buluştu.

İbrahim Yazıcı Stadı‘nın açılışı için Bursa‘da bir araya gelen efsane isimler Ivankov, Ömer Erdoğan, İbrahim Öztürk, Tuna Üzümcü, Veli Acar, Ali Tandoğan, Hüseyin Çimşir, Mustafa Keçeli, Krita, İsmail Haktan Odabaşı, Sercan Yıldırım ve Turgay Bahadır önce Özlüce Tesisleri’nde toplanarak eski günleri yad etti.. Daha sonra FSM‘de bulunan Bursaspor Şampiyonluk Anı Duvarının önünde fotoğraf çekinen oyuncular daha sonra Emirsultan Mezarlığına giderek merhum Başkan İbrahim Yazıcı‘nın mezarı başındaki anma törenine katıldılar.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Rahmetli Başkanımız İbrahim Yazıcının ismini bu stada veren,Nilüfer belediye başkanı Mustafa Bozbey,e teşekkür ederim.siyasi görüşler herne olursa olsun,sayın Bozbey bu hareketiyle tüm Bursasporluların gönlünü kazanmıştır.Bugünkü açılışa gelen başta Ertuğrul Sağlam ve şampiyon futbolculara helal olsun diyorum..hayırlı uğurlu olsun.

  79
  8
 2. ŞEHRİNİZE HOŞ GELDİNİZ… SİZLER BİZİM BAŞ TACIMIZSINIZ. SİZLERİ ALLAH UTANDIRMASIN… O GÜZEL MUTLU GÜNLERİMİZİ HATIRLADIM DA… ÇOK MUTLU OLDUM. FAKAT ŞU ANKİ DURUMUMUZA AĞLIYORUM….

  46
  5
 3. Nilüfer Belediyesi Başkanına Mustafa BOZBEY beyi tebrik ediyorum,diğer belediyeler uykuda,el atmadınız,hiç olmazsa nezaketen katılabilirdiniz.

  30
  4
 4. allah hepinizden razı olsun hakkınızı helal edin. delikanlı adamlar bursaspor sevgisi bu olsa gerek.başta bursada yaşayan ömer kaptan.

  17
  4
 5. Bunlardan hangisi sonrasi da gittigi takimlarda is yapti? Ertugrul mesela bursadan baska 5 takima gitti hepsinden kovuldu.
  Futbolcukarin emeklerine soz etmem. Lakin bu Bursayi borc batagindan cikarip sampiyon yapan adam rahmetli Ibrahim baskan dir. Digerlerinin de katkisi olmustur. Ama arslan payi Ibrahim baskana aittir.

  10
  32
  1. @Ebach yorumuna yanıt olarak

   Gittiği takımları değil Bursaspor’u konuşuyoruz ve beğenmediğin bu kişiler bir Anadolu takımını İstanbul hegomanyasını da kırarak ŞAMPİYON yaptılar.

   Bunlar alkışı, teşekkürü hak eden efsanelerdir…

  2. @Ebach yorumuna yanıt olarak

   Şİmdi bu sözü söylemenin kime faydası var arkadaş,
   adamlar Şampiyonlukta 1 tuğla katkısı olsa bile bu takımın şampiyonluğunda emeği var,
   geldiler Rahmetli Başkanımızı adam gibi andılar, çok güzel bir stadyumda ismi yaşayacak,
   çok güzel bir organizasyon yapıldı, bunun adına VEFA denir,
   Senin yaptığına ise VEFASIZLIK

   23
   3
 6. VEFA bizde semt adı değildir…TÜRK futbolunda eksen değiştiren bir ŞAMPİYONLUK tur aslında BURSASPORUMUZUN şmpiONLUĞU..adına kitap yazılacak bir şampiyonluk darbesidir…ANADOLUNUN istanbul sultasına isyanıdır bu ŞMPİ…bize bu ulaşılması zor başarıyı yaşatan her kese çok teşşekkür ederiz….sayın hocamı ne kadar eleştirsekte …ona kısaca…ZİRVEYE ÇIKMAK ZORDUR,ama ZİRVEDE KALMAK DAHADA ZORDUR…ÇÜNKİ ZİRVEDE RÜZGARLAR DAHA SERT ESER…şimdi adam gibi yeniden yapılanıp ŞAMPİYONUĞA OYNAMAK TAN BAŞKA YOLU OLMAYAN..BİR BAŞKAN VE 11 YERLİ YÜREKLİ İNSAN BULUP İŞE TEKRAR BAŞLAMALIYIZ…..ÜSTADIM DEMİŞ ADAM HER ŞEYİ KAYBETTİK NE YAPALIM..ÜSTAD DÜŞÜNMÜŞ CEVAP VERMİŞ….DOLDUR ÇAYLARI KALDIĞIMIZ YERDEN YENİDEN BAŞLAYALIM….ŞİMDİ BURSDASPOR OLARAK ŞU ölü toprağı üstümüzden atıp..kaldığımız şampiyonluk yarışına devam edelim.

  7
  4
 7. Kadroda hemen hemen herkes var ama ozan İpek yok. Konuştum kendisiyle işim olduğu İçin gelemedim dedi ama olayın çok farklı olduğunu herkes biliyor

  5
  10

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu