Şampiyon Bursaspor’a coşkulu karşılama

Elit U14 Ligi finalinde Galatasaray'ı 2-1 yenerek Türkiye Şampiyonu olan Bursaspor U14 Takımı Vakıfköy'de coşkuyla karşılandı.

Elit U14 Ligini yenilgisiz tamamlayarak Türkiye Şampiyonu olan Bursaspor U14 takımı Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde Başkan Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri ve oyuncuların velileri tarafından coşkuyla karşılandı.

Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Hakan Cenkçiler, U14 Antrenörü Tayfun Karaosmanoğlu ve U14 Takım kaptanı Enes Çalışkan, Başkan Ömer Furkan Banaz’a tüm takımın imzalamış olduğu formayı takdim etti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Riwirs yorumuna yanıt olarak

   Nereye çıkıyon be ya. Kupayı aldılar diye şimdi 50 tane kulüp peşlerindedir. 6 aya kalmaz bi tanesini Vakıfköy’de bulamazsın. Hepsi Florya’da, Fulya’da, Ümraniye’de, Topuk Yaylası’nda. Şurda burda atar imzayı kalır. Gör bak.

   12
   1. @Hain yorumuna yanıt olarak

    En azından U14 ve u15 teki 22 tane çocuktan en az on beşini elimizde tutalım zaten seneye u17 de oynayacaklar, 2006 ve 2007 doğumlular dikkat üç yıl içinde A takım forması giyebilirler…

   2. @Hain yorumuna yanıt olarak

    Aynen katılıyorum ümraniyenin altyapısına bile giderler ümraniye bile olsa sonuçta süperligde oynama şansları olacak..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu