Şampiyon Başkan kabri başında anıldı!

Bursaspor’un 16 Mayıs 2010’da kazandığı Süper Lig Şampiyonluğu’nun en büyük mimarlarından, Türk futbolunda ‘Dik Duruş’un simgesi Eski Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı vefatının 11’inci yıldönümünde Emir Sultan’daki kabri başında anıldı.

Anma törenine merhum İbrahim Yazıcı’nın oğlu Serkan Yazıcı, kızı Efsun Yazıcı, Kardeşi Hayri Yazıcı, Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, şampiyonluk döneminin yöneticilerinden İlhan Uslu, Selçuk Eren, Öztürk Yazıcı ve Mümin Pekcan, Bursaspor Başkanı Sinan Bür, yönetim kurulu üyesi Sinan Oral, Bursasporlu eski futbolcular ile sevenleri katıldı.

İbrahim Yazıcı’nın Bursaspor’a yaptığı hizmetlerin anlatıldığı anma töreninde okunan duaların ardından Serkan Yazıcı ve Efsun Yazıcı taziyeleri kabul etti.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bana cok yakın mezarın . Allah’ım rahmetini gani gani eylesin, nurlar içinde yatasın. Insanlar ortadan kaybolunca değerine da çok anlıyor.
    Seni çok arıyorum başkan, sabah Sabah benide ağlattın be başkanım,😥😢😓

    10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu