Şampiyon 16 numara

Günler öncesinden bu maça hazırlanmış ve kenetlenmişt 7’den 70’e inanmıştık bu kupayı almaya. 16 Mayısın bir tekerrürden ibaret olduğunu kanıtlayacaktık herkese.  O kupa Bursa'yagelecek, gelmelidir sözleri duyuluyordu şehrimin dört bir yanından. Maçın başlama düdüğü çaldığı andan itibaren şansımız yaver gitmemişti. İlk dakikada ufak bir dikkatsizlikle topu kalemizde gördük ama her şey yeni başlamıştı. O an moral bozukluğu ve ardından iplerin koptuğu an oldu bizim için tabiî ki teknik hatalarıda göz ardı etmemek gerekir.  45 dakika da ise ikinci kez topu kalemizde gördük. Bizim için her şey 2. yarıya kalmıştı. Kupa için hala geç değildi takımız  2.yarı için sahaya çıktığında galiba bu sefer olacak derken yine başaramamıştık.

 

Sahada gördüğümüz bizim takımımız değildi sanki nee Pinto ne de Batalla söz ettiebildi adından.  Bambaşka bir takım vardı sahada tanıyamadık oyuncularımızı. 19 Mayıs stadında tanıyabildiğimiz tek şey taraftarımızdı. Maçın başlama anında 90. dakikaya  kadar takımımızın arkasında oldular.  Verdikleri mesaj kısa ve netti Sen şampiyon olmasanda kupaları almasanda Fenere de koymasanda SEVIYORUZ İŞTE VAR MI DIYECEĞIN….!

 

Takımdaki kötü oyunun ardından Ertuğrul hoca gibi  birinin gözlerinin dolması benimde gözyaşlarımın süzülmesine neden oldu. Keşke taraftar gibi takımımızda coşkulu oynasaydı dedim içimden. Ancak Fenerbahçe gibi bir takıma centilmenlik dersi verdik kaybetmeznnde bir erdem olduğunu gösterdik tüm Türkiye’ye

Herşeye rağmen gurur duyuyorum takımımla.

 

ENİNDE SONUNDA KAZANANLAR KAZANACAKLARINA İNANANLARDIR.

İYİKİ BURSASPORLUYUM İYİKİ BURSASPORLUYUZ !

 

MudanyaLI Yeşil İnciler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu