Şamil ve Ferhat İnanıyor!..

ŞAMİL: "3 PUANI ALACAĞIZ" Bursasporlu futbolcu Şamil yarın Medical Park Antalyaspor’la önemli bir mücadeleye çıkacaklarını söyledi. Şamil, "Önemli bir karşılaşma. Galatasaray’a karşı oynadığımız havayı tutturup Antalyaspor deplasmanından 3 puanla dönmek istiyoruz. Rakip de kazanmak istiyor ama biz daha arzulu olarak Galatasaray maçında gösterdiğimiz isteği, birlik beraberliği yansıtıp 3 puanı alacağız. Elbette Vojvodina maçında iyi bir performans sergiledemedik ama şu an daha iyiyiz. Bunu da sahaya yansıtmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

FERHAT KİRAZ: "FARKLI KİMLİĞE BÜRÜNDÜK" Bursaspor’un başarılı kanat oyuncusu Ferhat Kiraz ise yolculuk öncesi yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Geçen haftaki iyi oyunumuzdan sonra takım olarak yine iyi oyunumuzu sergilemek istiyoruz. Gerekli puanları alıp Bursa’ya dönmek istiyoruz. Bize yakışanı yapacağımıza inanıyorum. Daha farklı bir kimliğe bürünmüş durumdayız. Takım olmayı başardığımızı düşünüyorum. Belli bir seviyeyi yakaladık ve bunun altına düşeceğimizi sanmıyorum. Antalya’dan 3 puanla döneceğiz"

Yeşil beyazlı ekip konaklayacakları otele geçerek maç saatini beklemeye başladı.

 

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu