Şamil Çinaz’dan Bursaspor’a 16 bin TL…

Şamil Çinaz, Bursaspor Kulübü'nün 'Ayağa Kalk Bursa' organizasyonuna maddi anlamda destek verdi.

Bursaspor Kulübü bu desteğe “Ayağa Kalk Bursa” hareketine 16 bin TL değerinde hatıra forması alarak katkıda bulunan eski futbolcumuz Şamil Çinaz’a teşekkür ederiz.” paylaşımı ile teşekkür etti.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

   Bize bağış yardımı gönderen emektar futbolcularımız o paralar sizde kalsada kulübe tekrar katılsanızda kasırga gibi es sek olmazmı başkan volkanı şeneri şamili ertuğrulu harunu tekrardan entegre et parasıyla sonuçta o kadar dediklerim yapıldı kuyruna geldikkk

   3
   1
  2. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

   Sayın Alinur Aktaş ! Büyük BURSASPOR CAMİASİ sizden de destek bekliyor ! Gözlerimiz yollarda kaldi !
   Mesela su faturalarına Bursaspor’ a bağış adı altında yardımlar eklenebilir ve buna kimse hayir demez !
   !!! Başka BURSASPOR YOK !!!

   11
   5
  3. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

   Şu çocuğa neler dediler ! Samillerle kamillerle olmaz dediler…Bilmem kimi alana şamil bedava dediler ! Utanirlar belki !?
   Adamsın şamil kardesim !
   Hangi camia diye sorarlarsa, “BÜYÜK BURSASPOR CAMİASİ dersiniz” !!!

   33
   2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Birader aynen dediğin gibi dedim, fikrimde zerre değişiklik yok… Yürekten oynadı ksislik olarak son derece sever sayarım da, artı adamligina da tek kelime etmedim.. eleştiren onca isimden de tek kötü söz edildiğini de duymadım. Kapasitesi cok sınırlıydı elestiriler de o minvaldeydi, Kamiller benzetmesi ise kaliteyi düşüren sözde yönetimlerinde söylendi aslında. Chikura ve Vojvodina maçlarını hatırlayalım.

    3
    1
  4. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

   BAKAMBU, SESTAK,İVANKOV, VOLKANSEN, OZAN TUFAN, ŞENERÖZBAYRAKLI, SERDAR AZİZ, AZİZ BEHİÇ, BURAK YILMAZ, YUSUF YAZICI, ŞENOL GÜNEŞ VE DİĞERLERİ

   43
   11
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Iyi günler uzak değil.o seneyi bu sene yapmak.her zaman elimizde……sakin olun…éfsane geri ď……..

    11
   2. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Volkandan beklemem vermesinde karakteri ortada. Bursa dışından gelenleri altyapıdan yetişenlerden daha vefalı oluyorlar. Buda sırf taraftarın suçu’da değildir biraz yanlışları kendilerinde arasınlar.

    17
    5
  5. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

   Demek ki neymis insanlar guvendikleri yoneticiler olunca eski yeni demeden az cok demeden katkida bulunabiliyormus sadece bu bile daha ewelki baskanlarin ne kadar yanlis olduğunu görmek icin yeter. Biz taraftarlarda isin aslini bilmeden kimse hakkinda yorum yapmasin artik.

   60
 1. Şamil bursalidir adamdır Allah razı olsun ne verirsen elinle o gelir seninle teşekkürler adamlar belli olmaya başladı Ömer Ertuğrul sağlam Ertuğrul Sercan Hamza hoca harun az çok demeden yardımcı olsun Şamil seni seviyoruz

  55
 2. Helal olsun adama. Küfür yiyen yuhalanan tepki gösterilen futbolcu teknik adam demeden herkes çoğu Bursalıdan daha Bursalı çıktı. Gelene gidene küfür etmekten vazgeçmeliyiz artık. Böyle utandırırlar sonra insanı.

  25
 3. iyki plakamız 01 değil , herkes 16.000 destek yapıyor azcık yüksek yapın şu destekleri bu paralar sizler için çerez

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu