Şamil Çinaz geri mi dönüyor

Yeniden Zirveye’ sloganıyla Süper Lig’e dönmek isteyen Bursaspor, kadroyu genişletme çalışmalarına erken başlıyor. Giresunspor karşısında kötü sinyaller veren takıma takviye yapmak isteyen yeşil-beyazlı yönetimin ilk etapta eski oyuncuları için nabız yokladığı öğrenildi.

KADRO DIŞI KALDI

Sezon başında uzun süre beklemesine rağmen Bursaspor’un transfer tahtasının geç açılması nedeniyle İstikbal Mobilya Kayserispor’la anlaşan Şamil Çinaz, teknik direktör Bülent Uygun tarafından kadroya alınmazken, tecrübeli oyuncu ile yolların ayrılacağı iddiaları ortaya atıldı.

 

DÖNÜŞ SİNYALİ

Gelişmeleri yakından takip eden Bursaspor yöneticilerinin olası bir ayrılığın ardından girişimlere başlayacağı, camianın sevgilisi haline gelen 33 yaşındaki oyuncuyla temas kuracağı öğrenildi.  Birçok pozisyonda oynayabilen Şamil’in gelecek teklife ise yeşil ışık yakabileceği ifade edildi.

Kaynak
BursasporX

45 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. elinde şehu gibi biri varken dedelerin peşinden niye koşarsınız al birtane dinamik sag bek koy sehuyu orata sahaya oda koyboldu sag bekte

  94
  10
  1. @xxahmet yorumuna yanıt olarak

   Bize sadece aidiyet hisseden değil , aynı zamanda kabiliyetli kimseler gerek, tamamen yetenekleri sınırlı biri, iyi niyeti yetmez..

  2. @xxahmet yorumuna yanıt olarak

   Bravo be renktaşım…valla bende bıktım, bitmiş, leşi kalmış futbolcu neyimize yarar açaba,çok komik.
   Elinde tertemiz gençlerin variken, neyin peşinde bizimkiler bak sen.
   İnşallah ? haberdir!

   29
   4
  1. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

   Valla ben bu taraftarı anlayamadım,
   Dün, X futbolcuyu alana şamil bedavadan,
   Bugün, hadi İnşallah a.
   Bana taraftarını göster,
   Sana takımının durumunu söyleyeyim.

   1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    İşte bende senin gibi düşünenleri anlamıyorum. Şamil bizde oynadığı dönemde kadro kalitesi çokta iyiydi ve o dönemde şamil yetersiz kalıyordu. Şimdi şamil yerine n’diaye gibi futbolcu alamayacağımıza göre şamil çinaz gayet iyidir. Buna istinaden de hadi inşallah diyorum ve bu açıdan düşünen herkes hadi inşallah der. Lakin sen ve senin gibi olumsuz düşünen arkadaşlar hemen muhalefet olur anladın dimi 😉

    1. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

     Zaten ben ve benim gibi düşünenleri anlasanız bu kulüp uçar.
     Zaten anlamadığınız ve size oranla bizim sayımız çok az olduğu için sürünüyoruz.
     Sana cevap veren @nasihatname ile biz aynı dili konuşuyoruz.
     Umarım onu anlamışsındır…

  2. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

   Sakın ha, bizim çöpler yetmiyor muş sanki.
   Unutuldu herhalde, üfledinmi yere düşü veriyordu.
   Bize bitik futbolcular yaramaz, kafalara sokun artık.
   Genç ve dinamik futbolcu olması lazım Bursaspor’un filosofisi ..

   15
   17
  3. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

   şamil için camianın sevgilisi demişler,adamı kovup gönderdik.Gerçi Selçuku görünce Şamil bile tarafar sevgilisi oluverir gelirse.

   46
   2
   1. @Allano Lima yorumuna yanıt olarak

    Şamil’in ruhu yeter bee. Şu resme bak. Senin 40 yaşındaki Fenerbahçeli Selçuk’un, bir günden bir güne Bursaspor için böyle hırslandı mı? Bişey hissetti mi? Hepsi gelmişler buraya çorbaya. Son sene ne kaparsak kârdır hesabı. Neymiş, Cüneyt Köz’müş, Anıl Göz müş, bilmem neymiş. Yürüyün lan habeci kaşarları. Yol alın. Bu çöplerin yanında Şamil’e can kurban be.

  4. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

   İşte taraftar profilimiz ! Bizde oynadığı senelerde şamillerle kamillerle olmaz bu iş diyen boş beleş skor taraftarı şimdi kalkmış şamil gelsin diyor ! Bize herşey müstehak ! Boşuna bu durumda değiliz !

   52
   13
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser birkez yandaş yorum yapma yapıcı ol ya şamili kıyasladığın dönemle bu dönemin arasın gece gündüz kadar fark var o dönem süper ligteydik şimdi ikinci lig o dönem kadroda kimler vardı şimdi kimler biraz mantıklı ol artık. Eleştirilere açık ol saygılı ol.

    1
    1
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Agacım şurada boş boş yorum yapanlara sinir oluyorum. Herşeye muhalefet olunuyor. Bee arkadaş şamili zamanın da bende herkes gibi yetersiz görüyordum. Çünkü o zamanlar kadro kaliteli idi. Şimdi ise elimizde ki futbolcu topluluğu kardeşlerimiz yetersiz kalıyor. Kulübün durumu da malum haliyle n’diaye gibi futbolcu alamayacağımıza göre şamil çinaz gayet iyidir. Gelipte burada skor taraftarı, çorbacı ocu bucu diyipte insanları bir birine düşürmeyin. Herkes fikrini özgür bir şekilde ifade edebilir lakin yapıcı olarak. Kimseye laf atmadan kimsenin bursasporluluğunu sorgulamadan anladın mı kardeş

    46
    6
    1. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

     sevgili kardeşim, sorun şamilin şamilin kalitesini sorgulaman değil. elbette onu yetersiz bulup beğenmeyebilirsin.
     ancak kendine Bursasporluyum diyorsan sözleşmeli oyuncuna aliyi alana yanında şamil bedava! deyip oyuncunun performansını ve piyasa değerini düşürüp kulübünü her türlü zarara uğratamazsın.
     Bursasporluyum demenin bazı kriterleri ve sorumlulukları var.

    2. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

     Sevgili kardeşim bu kulubün içinde kombineye bilete para vermeden maça giren, hatta belediyede iş verilen ama işe gitmeden bankamatikten para çeken kul hakkı yiyen bir dünya taraftar diyemeyeceğimiz tipler var ! Formaya para vermez 1 paket sigara parası olan 16 TL bağış yapmaz üstüne kulübe 1 kuruş katkısı olmayıp madde kullanır futbolcu ıslıklar yuhlar küfür eder kulübe ceza aldırır ! Takımın moral ve mativasyonunu aşağı çekerler ! Savunmayın şunları !
     Bunlar yüzünden millet ailece karısnı kızını alıp maça gelemiyor ! Taraftar sayısına bakın ne dediğimi anlarsınız ! Eğer meydanı bu boş beleş faydasız çorbacı skor taraftarına bırakırsak bu günleri de arar olucaz ! Durumumuz ortada ! Kulüp iflas bayrağını çekti ! Şu zor zamanlarında birlik beraberlik içinde takımımıza destek olmalıyız başka yolu yok ! Meydanı çakallara bırakmayalım…

     14
     2
    3. @Bursasporum yorumuna yanıt olarak

     Arkadaşım Eser gelmesin demiyor ki.
     Zamanında Şamil kardeşimizi az yuhalamadi kendisine az saydirmadi bu taraftar.
     Onu söylüyor.
     Demek ki neymiş.
     Ne oldum demeyeceksin ne olacam diyeceksin.
     Bunu anlatmaya çalışıyor.
     Ayrıca gelirse Selçuk kardeşimizden on kat faydalı olur.
     Şamil bizim kardeşimizdir.
     Saygılarımla.

     21
     4
     1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

      özür dilerim ama eleştirdiğin yorumun durumuna bu kez sen düşmüşsün.
      dün şamil için söylenenleri bu kez Selçuk için sen yazmışsın. mesela şimdi de Selçuk ıslıklanıyor.
      beğenmediğimiz Selçuk ya da şamili göndermenin yolları bunlar değil. zaten bizim camianın en büyük eksiği bu. güzel ayrılıklar gerçekleştiremiyoruz.
      bir oyuncumuzu eleştireceksek, bunu bir başka değerimizin sırtına basarak yapmayalım lütfen.
      sonuçta söz gümüşse sükut altındır deyip konuyu kapatalım. saygılarımla.

      1. @nasihatname yorumuna yanıt olarak

       Sayın kardeşim.
       Ben Selçuk kardeşimiz oynayacak diye Emirhan kardeşimiz kulübe de oturuyor onu yazıyorum
       Ayrıca Selçuğun yaptığı hatalar ortada.
       Tecrübeli dedik fakat tecrübesini bir türlü ortaya koyamıyor.
       O hataları yapacaksa Emirhan yapsın diyorum.
       Kimsenin şahsına yönelik kötü söz söylemem ve yazmam.
       Belki de Selçuk haftalar sonra düzelecek ve o zaman da Özer gibi buradan teşekkür edeceğiz fakat bekleyecek durum kalmadı.
       Ayrıca görünen ortada artık gücü yetmiyor.
       İyi bir hamle oyuncusu olarak kullanılsa daha iyi olacak.
       Şamil e yapılanların yanında benim yazdıklarım sadece eleştiri.
       Yeri gelince teşekkür etmeyi ve özür dilemeyi de bilirim.

      1. @Eser yorumuna yanıt olarak

       Önemli değil kardeşim.
       Doğruya doğru.
       Şamil bizim kardeşimiz.
       Bu takımda her zaman yeri hazır.
       Gelecekse eğer umarım antrenman eksiği olmadan gelir ve direkt katkı koymaya başlar.
       Ne diyoruz.
       Hep destek tam destek.

 2. Selçuk gönderilecekse tamam gelsin fakat hem Selçuk hem Aykut Hem de Şamil üstüne bir de Shehu o mevkide oynayabiliyorken gereksiz bence! Gelecekse Volkan Şen , Jorquera veya Josue gelsin!

  21
  3
 3. TRANSFER TAHTASI AÇILDIĞINDA ALINANLARDAN DAHA İYİ AMA BİZİM İLACIMIZ BU DEĞİL BİZE İYİ Bİ SOL AÇIK FORVET GOL ATACAK BİDE SEHUNUN YERİNE İYİ Bİ SAĞ BEK SEHUYU ORTYA ÇEKMEK LAZIM DİRENCİ YÜKSEK GOL DA ATABİLİYOR VOLKAN ŞEN DİYECEĞİM AMA ODA ŞEREFTEN YOKSUN ŞEREFSİZ

  12
 4. Taraftarın kafasını bulandırananlar sadece ve sadece
  Menejer lerdir.
  Ellerindeki oyuncuları pazarlamak için, basındaki adamlarına bir çorba karşılığı haber yaptırıyor.
  Buna kanan taraftar da birbirine giriyor.
  Kanmayııııııııın

 5. en azından savaşıyor mücadele ediyor diğer ruhsuzlar gibi değil gelirse az da olsa takıma katkı verir yine diye düşünüyorum en azından Bursasporu candan seven bir futbolcu ve ben böle karakterli oyuncuların takımda olması gerektiği düşüncesinde olanlardanım.şamilin yüreği yeter!

 6. Takımın hızlı kanatlara ihtiyacı var shehu gibi ön libero orda kullanılmıyorken hüç ihtiyacımız yok bu ligde hızlı adamlar lazım

 7. 11 tane defansif ortasahayla oynayacağız herhalde. Stoper desen tonla. Bildiğin menajerinin pazarlama politikası. Burak dışında iş yapacak kanat oyuncusu yok takımda.

 8. Sağ bek te İsmail yetersiz diyorsan, sağ bek al Sehu’yu orta sahaya al, sol açık al be adamm… Şamil tamam olmaz değil de stoper de oynat, arkayı toparlasın, tecrübeli özverili adam… Ortasaha da Emirhan, Burak, Özer, Sehu, sağ açık ta B.Kapacak’tan faydalanmak için forvette Seleznov ve Ali yi iyi kullan, Kubi ye maç harcatma!!! Şu egolarından, ısrarlarından vazgeç, ilk yarı bitmeden aklınızı başınıza alın, toplayın şu 11 kişi kadroyu!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu