Samet Hoca Vakıfköy’ü gözlüyor

Samet Aybaba Vakıfköy Vakıfbank Orhan Özselek Tesislerini Ziyaret Etti

Altyapımızda çalışmalarının ne zaman başlayacağı hakkında bilgiler alan Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, Vakıfköy’ü sık sık ziyaret edeceğini de aktardı.

Aybaba ayrıca altyapı çalışanlarımızla fikir alış verişinde bulunarak tesisler hakkında bilgi aldı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   senin kadar güvenen yok Mustafa 16 bir sezondur yaza yaza bir hal oldun geldi neler yapacak görecez. Ben hiç güvenmiyorum. İlk yarıyı bitiremez.

   8
   7
 1. Herkesin gözünden mi kaçtı bilmiyorum ama, Vakıfköy VAKIFBANK Orhan Özselek Tesisleri yazıyor. Vakıfbank sponsor mu oldu, ne iş?

  13
  1
 2. Hangi ara Vakıfköye sponsor bulduk biz, gençlere bak arkadaş banka gibi para basıyo resmen,
  sponsorunu bile Ali dedeye muhtaç olmadan kendi buluyor,
  Darısı TİMSAH ARENA diye bahsettiğimiz maalesef ismini bile değiştiremediğimiz stadyumumuza

  11
 3. itibarına gölge düşmeden kac samet hoca iki hafta icersinde takımı kuracak oyuncu elinde kalmayacak hani şu yılardır ders alma kelimesi boş cıktı boş cıkmaya devam ediyor bu günlerde ama vahim boyutunda bir tek girişim var mı transferde yok olmayacak serbes kalmalar sırada coğu kacacak sabır isteniyo üc yıldır sabrederiz biz ama futbolcu gider serbest kalır kacar cöktü catı gecmiş olsun bırakıp kacan kurtulur hesapsız yola cıkma bataktır batak

 4. Zamanında zeki çelik i göremeyenler şimdide sedat dursunu göremiyor mahaalesef bu sene umudun varmı deseler geçen seneden kötü olmayız ama başarı için umudum yok ilk beş için

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu