Samet Aybaba’nın Yasin Öztekin ısrarı!

Tecrübeli teknik adamın, özellikle hücum bölgesine yapılacak takviyeleri görüşmek ve netliğe kavuşturmak için Başkan Ay'la bugün veya yarın bir araya gelmesi bekleniyor…

Samet Aybaba‘nın, G.Saray‘la bağlarını koparan Yasin Öztekin için Ali Ay‘ı ikna etmeye çalışacağı öğrenildi.

Stephan Badji ve Aytaç Kara‘dan sonra transferde sessizliğe bürünen Bursaspor‘da, ikinci etap çalışmalarının başlamasıyla beraber bu konuda da bir hareketlilik yaşanması bekleniyor…

Kembo-Giovanni Sio takası, Stephano Okaka ve Yasin Öztekin konusunda teknik heyetin ısrarcı olduğu öğrenilirken, Başkan Ali Ay‘ın bugün veya yarın Afyonkarahisar kampına giderek Samet Aybaba‘yla transferi masaya yatıracağı öğrenildi…

TRANSFER ZİRVESİ

Başkan Ali Ay‘ı Afyonkaharisar‘a Samet Hoca‘nın davet ettiği ve özellikle Yasin konusunda yaşadığı tereddütler konusunda ikna etmeye çalışacağı ifade edildi. Kembo-Sio takasında kulüpler arasında herhangi bir sorun olmadığı fakat oyuncuya başka takımların da talip olduğunu öne süren menajerlerin fiyat artırmaya çalıştığı gelen haberler arasında. Okaka için de maddi kaynak arandığı belirtildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. yasin 1+1 sözleşme yap madem, kapı gibide kontrat imzalat arıza çıkardığı vakit tazminatsız kovma şansımız olabilsin. samet hoca madem bu kadar istiyor alında görelim bakalım kimsenin görmeyip onun gördüğü ne varmış bu yasinde hoş takımda kanatta yok..!

  17
  2
  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Samet aklını başına çığır yasin kim allah aşkına karaktersizin önde gideni 2.deniz yılmaz vakası olur adam para göz biz de para yok ne vericez….Gidin ucuza fransa 2.ligden bakambu tarzı oyuncu alın zaten bakambuyu kaç milyona verdik o alıcağımızıda parlatırsak en az 7 milyona okuturuz

   5
   4
 2. Daha geçen Aspor da yorumcu Uğur Karakullukçu’yla polemik yaşandı, telefonla arayıp sorun yaşamışlar.
  Futbolunun faydası olabilir ancak karakteri bildiğimiz gibi …

  12
  2
 3. ‘1- ‘okaka (transfer) için kaynak aranıyor!” halbuki kaynak ortada sap gibi duruyor. TİMSAH ARENA!..
  2- bunun için pamuk ellerin cebe gitmesi, yani çekirdek parası! kadar ucuz olan kombinelerin bitmesi lazım.
  3- işte o zaman, başta isim hakkı olmak üzere timsah arenanın bütün ticari alanları değerinde pazarlanır ve bu para ile transferlerin kralı yapılır.
  4- ama taraftarlar olarak, destek yerine, köstek olduğumuz, iş! yerine laf! ürettiğimiz, üzerimize vazife olmayan konulara sürekli girdiğimiz için iki yakamız bir türlü, bir araya gelmiyor.
  5- bizim gibi, yapalım/edelim, sarıp/sarmayalım diyenler ali ay’cı, çorbacı!.. tersini savunanlar da gerçek taraftar! oluyor maalesef.
  6- oysa ali ay ve benzerlerinin ortaya çıkması, bu kulübün gerçek sahibi olan taraftarın işinin başında (TRİBÜNDE) olmamasından, yani mekanı boş bırakmasından kaynaklı…
  7- sonuçta bursasporun gerçek bir kulüp olabilmesi çok zor değil. ancak yolu biraz uzun… üzerinden tır geçmiş bir kulübün hemen koşmaya başlamasını beklemek hata.
  8- en büyük sorun camiadaki GÖREV KARMAŞASI!.. kurumsal kulüpler de yönetim kulübü. teknik adam takımı, taraftar tribünü yönetir. biz de ise medya ve taraftar idari ve teknik işlere çok müdahil. böyle devam ettiği sürece başarı hayal.
  9- taraftar ve medya profili değişse, yönetim ve kadro kalitesi kendiliğinden artacak.
  10- sevgi, sabır, destek tek ilacımız.

  7
  2
 4. Ters köşe çok güzel özetlemişsin bana göre. Sürekli eleştiren ve hiçbir şey üretmeyen, başarıya endeksli bir yapının başarılı olma şansı yoktur. Adı aşktır bu eziyetin deyip eski günlere dönmeli ve doğru Zaman’ı beklemeliyiz. İnanıyorum ki tekrar şampiyonluk görücez. Görmemekte biz bu takımı şampiyon olduğu için tutmamıştık zaten.

 5. Yahu bırakın ileri geri konuşmayıda birlik olun arkadaşlar.şampiyon kadroda kaç tane yıldız futbolcu kategorisinde oyuncu vardı , başka Bursaspor yok

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu