Samet Aybaba’dan oyuncularına prim

Kurduğu takımla iyi bir hava yakalayan Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın, öğrencilerine devrede kalan 4 maç için hedef gösterdiği öğrenildi.

2-10 Ocak tarihleri arasında Antalya‘da kamp yaparak ligin ikinci yarsına hazırlanmayı planlayan Aybaba‘nın, devre arası tatili konusunda futbolcularıyla bir anlaşma yaptığı öne sürüldü…

Oyuncularına kalan 4 maçı işaret ettiği öğrenilen tecrübeli teknik adamın, ‘4 maçın 3’ü kendi sahamızda. Ben hepsini kazanacağımızı düşünüyorum. 25 puanın üstüne çıktığınızda devre arasında yapacağınız tatilin süresini uzatabilirim‘ dediği belirtildi.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Bu adam bunu yapacak aga ve borcu az olan takim ilerleyen yillarda kazanacak bu kim olur bilinmez ama buyuk ihtimalle el ele kalkarsak bu ekonomik sorunlarin altindan 2.sampiyonlugumuz yoldadir buna inancim tam…

   22
   1
    1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

     birincisi resim değil fotoğraf. ikincisi, bir kişinin yazdıkları ile tipinin alakası yoktur. üçüncüsü, böyle bir hakaret hiç hoş değil ve doğrudan kişiye yönelik, yaptığı işe ya da söylediklerine değil. üçüncüsü bu, bursaspor’un eski futbolcusu frasineaunu, yusuf gibi çok kazanıp meyve vermeyenlerden değil, bursasporlular hatırlayacaktır.

     1
     7
    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     Bize sormanı beklemiyoruz fakat ilgili ilgisiz her habere yusufu yazıyorsun hepimiz gitsin istiyoruz o zaman hepimiz yusufu yazalım her haberin altına hemen gitsin. Biraz akıl ve mantık birazcık.

      1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

       O kadar ziyan bi futbolcu oldu ki seyretmeye tahammülü kalmamıştır arkadaşın sizde hak verin yani kombinesini yusufu seyretmemek için kırcak atcak insanlar ye iç yat 1m€ ayıp ya.

    2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     Arkadaş lütfen takımın için futbolcu lar için sevmesende yusuf için ama lütfen olumsuz şeyler yazma. Takım bizim .. Zamanı gelince yapılacak olan şeyler yapılır. Bizim derdimiz takımın daha iyi olsun diye uğraşıyor uz sen ha bire yusuf yusuf diyorsun. LÜTFEN ARKADAŞ.

     1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      Anlayışınız ve nazik diliniz için çok teşekkür ederim. Takıma bu kadar önem veriyor olmanızı bir Bursasporlu olarak tabii ki sevinçle karşılıyorum.

      Bakınız; örneğin nefret ediyor ve bir an önce gitmelerini istiyor olsam da bir bütün ve kulübün çok önemli bir parçası olduğu için, ayrıca zamanı da olmadığı için yönetime olur olmadık yerde eleştiri sunmuyorum.

      Hocamız Samet Aybaba’nın medyaya yaptığı açıklamaların çoğunluğunu Bursaspor gibi büyük bir kulüp için yersiz buluyorum ve üslubundan rahatsız oluyorum. Ancak çıkıp bunu gündeme getirmek değerli Hoca ve takım adına hiçbir şey sağlamayacak. Hiç dile getirmedim.

      Takımda Barış, Chedjou, Tunay gibi kalitelerini Bursaspor için yeterli görmediğim isimler var. Ancak hepsi öyle ya da böyle bir profesyonel olaak görevlerini yapıp, çalışıp, samimi duygularla canla başla mücadele edip takıma olabildiğince katkı sağlamaya çalışan ve bence başaran oyuncular. Bu isimlerin de hatalarını hiçbir zaman ön plana çıkaracak ya da takımdaki herhangi bir oyuncuyu hedef gösterecek bir şey yazmadım.

      Yusuf’a gelince. Bu para öğütücü verimsize söylediğim hiçbir şeyin takıma zarar vereceğini düşünmüyorum. Aksine, böyle verimsiz ve çok para alan, gelecek vadetmeyip kalitesi de olmayan futbolcuların kulübümüzde barınmasına sessiz kalmamızın zararlı olacağını düşünüyorum. Şu başarıya aç kenetlenmiş takımda hiçbir fayda göstermeyen Yusuf Erdoğan’ı; kalitesizliği ve kabiliyetsizliğinin yanında verimli çalışmaması ve aşırı masraflı olması nedeniyle istemiyorum.

      Bursaspor formasını hak eden ve en azından hak etmek için mücadele eden tüm futbolcularımıza, kendilerinden nefret etsem de samimi olduklarını umduğum Bursaspor yönetimine, milli takım ve takım içi açıklamalarını hoş karşılamasam da oynattığı futbol ve kazandırdığı karakterden ötürü kalıcı olmasını umduğum Samet Hoca’mıza ve büyük Bursaspor taraftarına takımına katkı sağlaması yolunda başarılar diliyorum. YUSUF ARTIK GİT, SENİ İSTEMİYORUM.

      5
      9
      1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

       ver parasını yollasın yonetim boş boş konuşma yetersiz olabilir yada uyum sorunu takımın ahenkını bozmayın herkes baksın işine gonul ister butun oyuncularımız süper olsun yada uyum saglasın bu sorun sadece bızde degil ama bizim taraftar kadar burnunu sokan yok tarftarsan gıdersın trıbune desteklersın urunlerını alırsın hocamız gerı kalan kısmını yonetımle konusur halleder olabilecek seyse

     1. @ff yorumuna yanıt olarak

      Arkadaşlar bence herkesin görüşüne saygı duymak gerekiyor
      Bende Yusuf için olumlu düşünmüyorum mesela ve onun hakkında yazdıklarını beğeniyorum

      1
      6
 1. Hocamızdan tatil ödülü konusunda iyi bir motivasyon olmuş oyunculara,
  Amam hocamıza çağrım 25-PUAN yapsınlar siz yine de tatil ödülünü verin hocam,
  25 puan üzeri de zaten güzel bir Yılbaşı hediyesi olur adeta biz taraftara

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu