Samet Aybaba yönetimle görüşecek!

Bursaspor Teknik Direktör Samet Aybaba bugün Bursa'ya geliyor.

Transferde sessiz kalan Bursaspor‘da bu haftanın hareketli geçmesi bekleniyor. Tatilini Bodrum‘da geçiren ve bugün Bursa‘ya gelecek olan Samet Aybaba‘nın yönetim kurulu ile yapacağı toplantıda transfere yön vermesi bekleniyor.

Scout ekibinin önerdiği oyuncular hakkında görüşleri alınacak olan Samet Aybaba transfer görüşmeleri devam eden oyuncularla ilgili de bilgi alacak. Aybaba‘nın takımdan ayrılacak olan ve resmi teklif alan isimler hakkında da görüşlerini yönetime ileteceği öğrenildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Oh ne guzel tatil devam ediyor millet catir catir transfer yapiyor siz indirdiniz cukkaya parayi seneye ptt ye gidersiniz tatile bursaspor indirme tesisleri kimsenin tikinde değil.

  13
  1
 2. hamzaya göre le guene göre teansfer yaptık ondan başarısız oldu diyen adamların samete göre transfer yapmaması lazım hocalar gider sen kendi scout ekibin sportif direktörün doğrultusunda iş yapman lazım diyeceğiz ama sportif direktörünü hoca gönderiyor sende kime neyi anlatıyoruz

  10
 3. müthiş müthiş böyle devam şu anda diğer kulüplerin yaptığı bir şey var belki duymuşsunuzdur adı da TRANSFER bi öğrenin ne olduğunu gerçekten takıma yararlı bir şey LÜTFEN DENEYİN!!!

  6
  1
 4. Başlarda olabilir gözüyle baktım ancak daha sezon başlamadan ben samet hocaya karşı önyargılı olmaya başladım ve birçok taraftarda bunu görüyorum takımın en çok desteğe ihtiyacı olduğu sezon araya daha baştan bu soğukluğun girmesi üzücü.Bence samet hocanın çıkıp yapıcı birleştirici heyecan verici konuşmalar yapıp transfere doğru anlamda yön vermesi lazım yoksa gidişat iyi değil.

 5. Harun, Ekong, Titi , Aziz, Shehu, Bostock, Delarge,Kembo , Stancu, Sana, necid, Jovac, hepsi gitsin madem,
  Muhammed (Okan)
  Barış (Rüştü) Ertuğrul(Burak) Emin (Okoli) Emre(Onur)
  Sinan (Sercan) Furkan(Berat) Alper(Emirhan) Yusuf(Çağatay)
  OzanKökçü(Atasanov)
  Kubilay (Berke)

  1
  4
 6. tarftar imza toplamaya başladı yatmaya mı geldiniz klübe gönderin ikisinide transfer yok calışma yok para yok yolcudur apas

  1
  1
 7. Ali dede yediğimiz kazıklar burdan bağdata yol oldu.
  Sen hala teknik direktörün dediklerini alırsan bu sefer hakikaten cook cook geçmiş olsun olacak.Akillanmamissiniz.Menajer samet elele Bursaspor kümeye olacak farkındamısın.
  Bu takımı ligden düşüren başkan olarak tarihe geçeceksin ondan sonra kimin yüzüne bakabileceksin bu şehirde.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu