Samet Aybaba tekliflerimizi kabul etmiyor

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Afyon kampında Teknik Direktör Samet Aybaba'yla transfer çalışmalarını masaya yatırdıklarını söyledi. “Hocamızın istediği oyuncuları alacağız” dedi.

Başkan Ay, “Samet hocamız çok seçici. Böyle davranması da hoşuma gidiyor. Her getirdiğimiz oyuncuyu kabul etmiyor. Mesela Volkan Şen’i söyledik, bir çok golcü ismi verdik kesinlikle kabul etmedi” dedi.

EKONG’A TEKLİF GELEBİLİR

Transfer çalışmalarının yanı sıra gitmesini istedikleri oyuncularla ilgili de çaba gösterdiklerini kaydeden Ali Ay, “Mesela Sane’ye ulaşamıyoruz. Çağırdık gelmedi.

Noter tespiti yaptırdık ve ihtar çektik. Muhtemelen sözleşmesini tek taraflı feshedeceğiz. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim; değerini bulan her oyuncumuzu satabiliriz. Mesela, Ekong’la ilgili önümüzdeki günlerde bir teklif gelebilir” diye konuştu…

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Laflara bak sen, volkan şeni söylemişte, sane’ye ulaşamıyormuşta,idmana cikmazlarsa basketbolu kapatacak mis ta, sayın başkan inan kurduğun her cümle saçma ne olur konuşma lakin konuştukça batmaya ve batirmaya devam ediyorsun.

  125
  3
  1. @Gariban Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Neymiş Sane’ye ulaşamıyomuş. Koca başkanın düştüğü duruma bak. Bi de kendi ağzıyla itiraf ediyor çapsızlığını. Geçen sene de yine bir yalan atıp Ergiç’i menejer yapçam dediydi. Sonra ona da ulaşamadı biliyonuz demi. Tam rezillik ya. Kimi arasa, herkes çevrim dışı buna karşı.

    1. @Ages yorumuna yanıt olarak

     O nokta da insanları çağırdım ama cevapsız bıraktılar.En azından istifa diye bağıracağım.Kongre üyeliğimi bağırdım diye düşürecek halleri yok ya…

     1
     2
 2. Tek sanşımız Samet Aybaba Başkanla anlaşamıyorlar bence işine karıştırmıyor helal olsun…Hoca dediğin böyle olur !

  44
  2
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Lan bırakın bu aslan Samet hoca falan ayaklarını. Adam resmen türbüne oynuyo. 6. hafta sonunda alcak parayı gitçek. 5 trilyona boşuna mı sözleşme yaptı? Geçen sene Sivas’ta 2.2 alırken nooldu da fiyatı burda bir anda 5’e çıktı? Sivası şampiyon falan yaptı da biz mi duymadık?

   3
   2
 3. Sen her teknik adamı Hamzaoğlumu zannettin başkan ? gidip onun bunun çöplerini toplayacak. Bravo Samet hocam çöpler oynayacagına gençler oynasın bu takım zarar görmez en azından.

  21
 4. Başkanın volkan şen adını gündeme getirmesi, daha da ötesi bu doğrultuda açıklama yapması bu armanın, bu camianın ve bu taraftarın değerlerine ne kadar az vakıf olduğunun göstergesidir. Uzun yıllardır tribünlerin tek ses tek yürek olduğu nadir şeylerden bir tanesi bu camiaya ihanet üstüne ihanet eden, yediği kaba pislercesine kazan kaldırıp takım arkadaşlarını da galeyana getiren bu şahsa hakaret etmektir. başkanın toplum psikolojisi eğitimi alması gerekir, bir insanın çizgisi olmalı denize düşünce yılana sarılmamalıdır. Mekanın cennet olsun büyük başkan dik duruş adamı İbrahim Yazıcı. İnsan söylediklerin ve uyguladıklarını hatırlayarak bir nebze de olsa huzur ve mutluluğu bulabiliyor. Nerede o siyasilerin, gereksiz insanların kamplara, özlüceye elini kolunu sallayarak giremediği, futbolcusuyla, yöneticisiyle, teknik ve destek ekipleriyle Bursaspor’un gerçek bir takımı temsil ettiği yıllar.

  16
  1
 5. Taraftarda amma rüzgarcı çıktı onu getir bak noluyo şunu yap bak noluyo eee noluyo ne yapabilirsiniz sizi sallayan mı var adam başkan seçildi selimden başka ses çıkaran olmadı o da körüstandan tekme yedi ali ayın adanları kongrede üzerine yürüdü amigonun arkasında duran bile olmadı sevmeyebiliriz ama adam doğruları söyledi arkasında duran olmadı.

 6. Saneyi Hamzaya aldırdın arkasında durduğun hamzayı ara vardır onda telefon numarası ve adres bulursun….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu