Samet Aybaba “Stefano Okaka ile ilgileniyoruz”

Deneyimli teknik adam, 'Böyle isimleri alabilmek kolay değil. Onun için çalışıyoruz' derken, Yasin Öztekin'le ilgili de “İyi futbolcu. Durumuna bakacağız” şeklinde konuştu. 

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, dün OLAY Spor’un gündeme getirdiği Stefano Okaka ismini doğruladı. Sabah çalışması öncesi basın mensuplarıyla kısa bir sohbet toplantısı gerçekleştiren Aybaba, ‘Transfer çalışmalarımız devam ediyor.Kolay işler değil bunlar. Okaka istediğimiz bir isim. Gündemizde yer alıyor. Ancak böyle isimleri alabilmek kolay değil. Onun için mücadele vermeniz gerekiyor. Biz de bu mücadeleyi veriyoruz. Bu transfer için epey uğraş verdiğimizi söyleyebiliriz” dedi.

BÜTÜN MAÇLARI İZLEDİK

Afyon‘da devan eden kamp çalışmaları hakkında da bilgi veren Samet Aybaba, şöyle konuştu: “Oyuncularımız son 2 sezon çok yıpranmış. Ben bunu rahatlıkla anlayabiliyorum. Geçtiğimiz sezonun bütün maçlarını izledik.Kim ne yapmış, ne etmiş, elimizde detaylı bir şekilde var. Bursaspor’u zaten takip ediyorduk fakat şimdi çok daha detaylı analizler yapıyoruz. Eksikleri saptadık, onlar üzerine yoğunlaşıyoruz. Ben şu anki görüntüden memnunum.”Emirhan iyi bir yetenekTeknik Direktör Samet Aybaba, Bursaspor’a geri dönen Emirhan Aydoğan’ın performansından ise oldukça memnum. Emirhan’ın kamp süresince iyi çalıştığını belirten tecrübeli teknik adam, “Emirhan iyi futbolcu. Kendini gösterme gayretinde. Ondan faydalanmayı düşünüyorum” dedi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Samet hoca iyi gidiyor. Transfer konusunda aldığı tüm kararlar %100 isabetli. Hele Kembo ve De large ı kadroya almaması o kadar güzel oldu ki İ. Yazıcı dan sonraki dönemde alınmış en doğru karar diyebilirim. Çünkü bu tipler saha dışında takım ruhunu, saha içinde ise maç konsantrasyonunu bozuyorlar. Kembo denen adam 20 metrelik alanda top oynuyor ya. Onunla beraber oynayanlar için ne kadar sinir bozucu. Yanındaki adam hiç koşmuyor, sen canını dişine takarak mücadele ediyorsun. Düşünün böyle bir durumu. Ne kadar kötü hissedersin kendini. Kurtuluyoruz vesselam.

  10
  1
 2. OKAKA’nın da Kembo dan farkı yok videolarını izlediğim kadarıyla,
  Kombo gibi yetenekli fakat Kembo gibi bireysel takılmayı seviyor,
  çalım atmayı, top tutmayı, oyunu yavaşlatmayı seviyor, Kembodan farkı
  biraz daha genç ve hareketli olması, yoksa bize çok katkısı olacağını
  sanmıyorum hele kiralık olarak hiç gerek yok, hoca değişince neden değşir
  bu transfer politikası anlamış değilim, gücün yetiyosa o parayı TWUMASİ’ye ver
  daha faydalı olur, tam bir takım oyuncusu ve gol yükünü sırtlar bu takımın

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu