Salona gel salona!

Bursaspor Durmazlar ligin 11. haftasında bugün Bahçeşehir Koleji'ni konuk edecek.

Atatürk Spor Salonu‘nda oynanacak karşılaşma saat 18:00’de başlayacak.

Bursaspor Durmazlar geride kalan 10 haftada 6 galibiyet ve 4 mağlubiyetle 5. sırada yer alırken Bahçeşehir Koleji ise 5 galibiyet, 5 mağlubiyetle 10. sırada yer aldı.

Bursaspor Durmazlar geçtiğimiz hafta Akhisar Belediyesi‘ni deplasmanda 81-77 mağlup etmişti. Bahçeşehir Koleji ise evinde Selçuklu Belediyesi‘ne 76-74 mağlup olmuştu.

Bursasporluyuz.org

Etiketler

“Salona gel salona!” içeriğine 4 yorum atıldı.

 1. Artık Bursasporumuzda Basketbol kültürü de oluşmalı, bu kültür, küfür etmez, sahaya yabancı madde atmaz, taşkınlık yapmaz, ailesi ile salona gelenleri rahatsız etmez, sadece takımını destekler, umarım hep bu şekilde anılırız, cezalarla değil
  16  0
 2. Basketbol takımımız olması süper fakat eldeki bütçe belli, umutsuz olmak istemem fakat bir üst lige çıktığımızda eldeki bütçe ile ne kadar başarı elde edilebilir? Bursaspor Tofaş birleşimi olsa, hem maddi imkanları, hem basketbol kültürü hem de arkasında kocaman bir taraftar grubu olan bir takım her türlü kafaya oynar. Bu arada bu yıl Tofaş doğru yapılanma ile hiç beklenilmeyen büyük başarılar elde edebilir. Ligde ve Avrupa’da iyi gidiyorlar.
  13  2
 3. Eninde sonunda başarılı olacağız! Değil mi ki o süper lig kupasını bile inadına inadına kaldırdık. SALDIR BURSASPOR!
  8  0
 4. Gelecek arkadaşları hepimizin iyiliği adına küfür,hakaret etmeme ve sahaya yabancı madde atmama gibi eylemlere davet ediyorum.Rica ediyorum taşkınlık yapmadan 4 periyot sadece takımımızı küfürsüz şekilde destekleyelim.
  6  0

Bir Cevap Yazın

Tüm alanlar zorunludur. Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Close