Saldırı ile ilgili…

Fenerbahçe takım otobüsü maç için stadyuma gelirken,stadyum caddesinde taraftarlarımız tarafından taşlı,meşaleli saldırıya uğramış.Hatta bunu İspanyol As gazetesi yazmış,Volkan’ın başına taş gelmiş beyin kanaması geçirmiş,Ali ata bakmış,Aziz Yıldırım Şike yapmamış….  miş, miş miş!!!

Kim çıkarıyor bu yalanları? Elbette İstanbul’un faşist,aptal,kraldan çok kralcı,ŞEREF YOKSUNU,para için namusunu satan basını!

Taraftarımızı yapmadığı bişey için suçlayan,bizi başka takımın taraftarlarıyla karıştıran, ‘’Bursaspor taraftarı takım otobüsüne saldırdı’’ yalanını atan haysiyetsiz İstanbul basını hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır!

Ayrıca rakip takımın kendi tv’sinde çektiği görüntülerdede saldırı olmadığı görülmektedir.

 

 

Bu arada Bursa Valiliği, kupa maçı öncesi Fenerbahçe otobüsüne Atatürk Stadı önünde pet şişeli ya da taşlı saldırı olduğu yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıklamıştır.

Otobüs stada doğru geldiğinde,elbette taraftarımızın tepkisiyle karşılaşıcaktır bundan daha doğal bişey yoktur.İsmail Kartal bile “Saldırı olmadı. Sadece tepki koydular.’’ derken İstanbul’un bugün bütün gazetelerinde yazdığı bu olay asılsızdır ama doğru olan tek bişey vardır:  O.Ç.İ.B.A.S.B.Y !

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu