Sakin ve sabırlı oynayalım!

Yarın Trabzonspor’la Timsah Arena’da ikinci yarının startını verecek olan Bursaspor’da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu galibiyetten başka bir şey düşünmüyor. Kafasındaki 11’i şekillendirmeye başlayan genç teknik adamın, sadece kanatlar kime forma vereceği konusunda kararsız olduğu öğrenildi. Savunmanın solunda Aziz Eraltay’ı oynatmasına kesin gözüyle bakılan genç teknik adamın önündeki oynatacağı isim konusundaki kararını maç günü vereceği belirtildi.

KOZU SERCAN

Trabzonspor’da Mustafa Yumlu yok, Douglas’ın durumu belirsiz. Rakibin defansta sıkıntı yaşayacağını düşünen Hamza Hoca, oyuncularını antrenmanlarda sakin ve sabırlı oynamaları konusunda uyarılarda bulunuyor. Hamza Hoca’nın maçtaki en önemli kozu ise Sercan Yıldırım olacak. Golcü futbolcuyla Karadeniz temsilcisini devirmeyi planlayan  genç teknik adamın orta alanda Faty ve Cristobal Jorquera ikilisini oynatacağı tahmin ediliyor. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu