Sakho’yu açıklarız!

Sakatlıkları sebebiyle takımdan ayrı kalan Sakho ve Stancu ile ilgili Samet Aybaba'dan açıklama geldi.

Takımdaki eksik oyuncular hakkında da bilgi veren tecrübeli çalıştırıcı, “Stancu önümüzdeki hafta bizimle birlikte çalışacak ama Sakho’nun biraz daha uzun sürecek gibi görünüyor bize verilen rapora göre ama erken iyileşme olursa sağlık ekibinin konuyla ilgili açıklaması olur” ifadelerini paylaştı.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Süper lig gerçek manada ikinci yarı başlar.
  Riske edilmemeli. İyice iyileşsin. Ona çok ihtiyacımız olacak.
  Stancu da boş adam değil. Eski taraftar olsa adamı gol makinesi yapardı. Yeni jenerasyon onu traş makinesine çevirdi…

  58
  9
  1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim eski jenarasyon olsa bence şuan takımda barınamazdı , istersen kayseri maçındaki kaçırdığı gol pozisyonuna bak sadece bir örnek olarak söylüyorum dahasıda var , yorumuna katılmıyorum.

   4
   6
   1. @ismail yorumuna yanıt olarak

    Unutma onu ilk defa haci astronomik paraya gs ye getirmişti. Ben futbolu haciden daha iyi biliyorum ? diyorsan o zaman başka.

    5
    1
 2. Geç olsun bir daha tekrarlamasın, nihayetinde sakatlık problemleri olan bir oyuncu kendisi,
  İlk yarıyı kapatmıştır artık, UMUT ve ALİ AKMAN oynamalı bu süreçte,
  Stancu efendiye de illa ki devre arası talip çıkar, 2. yarı alacaklarının yarısını almamak koşuluyla
  Gönderilebilir, yerine kaliteli bir forvet bulabilsek çok güzel olur.

  18
  6
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    bence hak ediyor. bu da benim görüşüm. yusuf erdoğan’ın giydiği formaya hiçbir zaman bir laf etmedim, giydiği formaya saygıdan öte sevgim var. kendisine ise ne saygım var ne sevgim.

    başka takımın formasını giymeye başlarsa beni alakadar etmez, benim gönül verdiğim formayı bu herifin üstünde gördükçe çıldırıyorum.

    her zaman, her yerde, yine, yeniden: Yusuf Erdoğan istifa!

    5
    17
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Egonu tatminden başka eline ne geçti?
   Kendi Oyuncusuna hakaret, amansız hastalık gibi heryerimizi sarmış. Bu tür yorumlar kadar Bursaspora zarar veren başka bir şey yok.

   31
   7
   1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    ayrıca şu “kendi futbolcumuz” romantizmini bırakalım. bem yusuf erdoğanı Bursaspor’a layık olabilecek bir oyuncu olarak görmüyorum. ayrıca tuttuğum takımın oyuncuları beni ilgilendirir, başka takımların değil. size kalsa demek ki ben hiçbir futbolcuyu eleştiremem. başkan sıçsın, “takımımızın başkanı, ses etme”, le guen sıçsın, “takımımızın hocası, bir şey deme”, yusuf sıçıp sıvasın “takımımızın oyuncusu, bir şry deme”. takım küme düşmemeye oynarken kimi eleştirecez o zaman amk.
    yusuf erdoğan bursaspor’un milyonlarca lirasını, hiçbir katkı vermeden (bjk beraberliği hariç) sömüren kabiliyetsiz bir taraftar yalakasıdır. bursaspor’un oyuncusu olarak görmüyorum, bir gün hak etmediği o formayı üzerinden çıkaracağını umuyorum. gönül verdiğim forma, o kabiliyetsizin üzerinden çıkana kadar da her zaman yazacağım: YUSUF BURSASPOR’DAN GİT. SENDEN NEFRET EDİYORUZ

    3
    16
    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     sevgili arkadaşım,
     şimdi sana kurumsal yapı, yönetim, teknik adam ve kadro istikrarı nedir desem, iddia ediyorum, onlarda ne ? yeniyor mu, içiliyor mu diye cevap verirsin.
     hadi diyelim, ali ay, le guen, Yusuf bu işlerden bi-haber. (bu isimleri sen örnek verdiğin için söyledim) ama suçlanan, ıslıklanan, yuhalanan o kadar çok başkan, onlarca teknik adam, yüzlerce futbolcu geldi-geçti ki. isimlerini saymaya kalksam saatler alır. bunların içinde maalesef rahmetli İbrahim yazıcı bile vardı.
     sevgili arkadaşım,
     bursasporun her sene bir başkan, 3 teknik adam, 20 yeni transfere ne zamanı, ne tahammülü, ne de parası var.
     istikrar adına, arkasında durabileceğimiz isimleri biliyorsan bunları bize bağışla da onlara destek verelim.

     4
     2
     1. @köşeli parantez yorumuna yanıt olarak

      ben yönetim kurulu üyesi ya da bilir kişi değilim. burada “şu deateklensin”, “bu desteklensin” diye ahkam kesecek değilim. ben bursaspor’un şu anki kadrosundaki başka kimseye bir şey demiyorum. yusuf erdoğan’ı bursaspor formasıyla görmek beni rahatsız ediyor. yusuf erdoğan gitsin istiyorum, bunu dile getiriyorum. getirmeye devam da edeceğim.

   2. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    ben size bu tür yorumlardan fazla bursaspor’a zarar veren bir şey söyleyeyim: yusuf erdoğan.

    ben böyle yorum yazdığımda takıma bir katkı ya da zarar vermiyorum ama yusuf erdoğan katkı vermediği gibi milyonlarca lira kazanıyor.

    6
    11
    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     arkadaşım, sadece sen olsan hiç sıkıntı değil. ama senin gibi düşünen çok insan var. bunlar tribünde ve sosyal medya ortamında bir araya gelince kulüp üzerinde büyük sıkıntı, baskı ve kaos oluyor. şehirde spor ortamı kalmıyor.
     yusufa gelince evet bir transfer hatası ama adamın bunda suçu yok. bu işler arz-talep meselesi. adama gel demişsin gelmiş.
     futbolcuları çok kazandığı da doğru ama bu bir realite. bu dünyanın her yerinde böyle. aldıklarında gözün kalıyorsa. maçlara gitmezsin. yada resimdeki sensen henüz genç sayılırsın. hemen antrenmanlara başla, yusuftan daha az paraya bursaspora gel ve kulübü bu durumlardan kurtar…

     6
     1
     1. @köşeli parantez yorumuna yanıt olarak

      resimdeki eski meşhur rumen futbolcumuz frasineaunu.
      ben sosyal medya platformları kullanmıyorum, sadece buradan haberleri takip ediyorum. bursaspor’u tüm şehrin desteklemesini istiyorum. yusuf ersoğan dışında hiçbir futbolcumuza yönelik sert sözler sarfetmedim. yusuf’un da kişiliğine dair bir şey demiyorum sadece sahadaki karakteri ve performansıyla ilgili konuşuyorum. böyle bir oyuncuyu bursaspor’da bedava bile oynasa istemiyorum.

      ayrıca zamanında vakıfköy’de idman maçlarına çıkmışlığım vardır. ramazan kardeşimiz, eski takım arkadaşımdır. üçüncü kalecimz ataberk kardeşimiz, bir zamanlar arkaöda yedek kulübesinde oturuyordu. fiziği müsaade etti, daha çok çalıştı. o bursaspor’a gitti, ben bıraktım. keşke yusuftan daha az paraya şimdibursasporun kalesini korusaydım ama olmayınca olmuyor.

     1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      daha önce herhangi bir bursasporlu futbolcuyu hedef göstermedim. kolay kolay futbolcu polemiğine de girmem. hepsi başarılı olsun, katkı sağlasın isterim.

      yusuf bursaspor’a transfer olduğu günden beri bu kulübün parasını yemesinden rahatsızım. kendisini bursaspor formasıyla görmek istemiyorum. başka bir futbolcuyla bu kadar derdim yok.

      1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

       Yavuz Bey sizi “Yusuf Erdoğan’ı Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı” ilan ediyorum. Kısaca “Yusuf Erdoğan’ı Koruma Timi Başı” olarak hitap edeceğim. Umarım Yusuf Erdoğan’la mutlu bir hayat geçirirsiniz. Saygılar…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu