Sakho’nun “VAR” isyanı!

Bursaspor’un tecrübeli golcüsü Diafra Sakho, Video Yardımcı Hakem kararları hakkında konuştu.

DiafraSakho iptal edilen golleri arsında bir tek Başakşehir maçında “VAR” kararının haklı olabileceğini belirtirken“VAR sisteminin biraz etkisi olduğu kesin. Hangi oyuncu olursa olsun, gol attıktan sonra koşmaya başlamışken, herkes mutluyken, hakem sana gol olmadığını söylerse, itiraf etmese bile onu etkileyebilir. Bu bence insani bir şey. 4 golüm iptal oldu. Sadece evimizde Medipol Başakşehir’e karşı oynadığımız maçta iptal edilen golde haklı olduklarını söyleyebilirim ama diğerlerindeki karara katılmıyorum. Bunun kararını veren ben olmadığım için çalışmaya devam edeceğim ve goller atarak iptal olan 4 golümü almaya çalışacağım.” dedi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ankaragücü maçı hariç vardan iptal edilen goller doğru rize de ofsaytgan attın iptal edildi başakşehire elle attın 1 metre den kafa vuramadın topa galatasatay maçında da ofsayttaydın iğneyi kendine çuvaldızı naşkasına batır.iptal edilen golden önce kaçirdığın penaltıya içerde başakşehir maçında kaçırdiğın karşı karşıya pozisyona deplasmaında kaçırdığına kasımpaşa maçında 8 10 metreden dışarı vurduklarına kafa yorsan keşke her şey senin adına daha güzel olur

  11
  44
 2. Negatif düşünceleri negatif sonuçlar doğurur.
  Sakho rakip defansı bağlıyor bu bile çok önemli.
  Oynadığı oyun verimli ve etkili. Takımın golcüsü iken bencillik yapmayıp asist bile yapıyor.
  Gol için bu kadar baskı kurun ondan sonra gol atmasını bekleyin.

  3
  1
 3. Penaltı atışını bile bile kaçıran bir adama konuşma hakkını veren kim çok merak ettim doğrusu. Adamın penaltı anındaki duruşundan bile anlıyorum kaçırıp kaçırmayacağını. Nitekim hem Aytaç (2 kez), hem Umut Nayir hem de Sakho, üçü de o penaltıları kasıtlı olarak kaçırdılar. Pozisyonları dikkatli izleyince anlayacaksınız.

  2
  30

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı