Sakho’da tehlikeli ifadeler!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Samet Aybaba, geçtiğimiz haftaki basın toplantısında Sakho ile ilgili bir kaç ifade kullandı.

‘Zaten parasını alacak, oynayacakta. Ona takılıyorlar diye düşünüyorum’

Açık açık parasını alamadığı için performansında düşüş olduğunu ima etti hoca.

Doğru olabilir ancak bunlar tehlikeli ifadeler.

Hele ki, basın önündeyse…

Performansıyla ilgili konuşmakta problem yok ancak ‘para’ kelimesi işin içine girdiği vakit farklı algılanır.

Ayrıca suç onun mu?.

Parasını istemesi kabahat mi?

Yönetimi savunacağım derken, oyuncunu karşına hiç alma bence Samet Hoca.

 

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   Batalla yıllarca emek verdi adam buraya 1 sezon kiralık geldi karakterle alakası yok , sen işyerinde 1 2 ay maaş almadan çalışırmısın yada susarmısın

   29
   7
  2. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   Batalla Bursasporla birlikte Batalla oldu.Kulübün ona vefa borcu olduğu kadar onun da bu kulübe, taraftara(bir kesim mikserler hariç.Adamı hainlikle, takımı kışkırtmakla suçlayacak kadar küçük düşen hainler bile oldu. ) hatta rahmetli İbrahim başkana vefa borcu vardı.Dolayısıyla bunun bilincinde olan bir insan olarak bugün alacaklarını gündeme getirmiyor oluşu, geçmişte bu durumdan etkilenmemiş oluşu doğaldır.Ama daha bu sezon başında aldığınız ve kariyerine hiçbir şey katmadığınız bir adamdan aynı tavrı bekleyemezsiniz.Bu durumun karakterle de alakası yok.Her parasını alamayıp performansı düşeni hemen karaktersiz ilan etmeyin.Bu futbolcular da herşeyden önce birer insan sonuçta robot değiller.Ortada bir karakter sorunu varsa eğer, birilerinin karakteri sorgulanacaksa sözleşmenin gereğini yerine getirmeyen yönetimin karakteri sorgulanmalı diye düşünüyorum.Umarım yeterince açık anlatabilmişimdir.

   30
   1
 1. SEZON BAŞI KAMİL TRANSFER EDİLDİ ŞAMPİYON OLACAZ DİYENLERE DEDİMKİ. . . ALİ BUNLARİN HİÇBİRİNE MAAŞ ÖDEMEZ. DEVRE ARASİ TİTİ GİBİ KAÇARLAR. AHA İŞTE

  31
  2
 2. Durum böyleyse yazık hakikaten. Transferi filan bıraksınlar bu adamları kaybetmesinler. Hep futbolcuya atar yapıyoruz ama maaşınız bir ay yatmasa ne hissedersiniz bir de yabancı bir ülkedesiniz. Şimdi çok kazanıyor diyenler olabilir ama kimse bize bu sözleşmeleri silah zoruyla yaptırmıyor. Cebinde paran yoksa 1 mi euro’luk oyuncuyu niye alıyorsun.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu