Sakho “VAR beni yormaya başladı!”

Bursaspor'un golcü oyuncusu Diafra Sakho 1-0 kazanlan Ankaragücü maçının ardından bir açıklama yaptı.

Diafra Sakho “Kazanmanın iyi olduğunu düşünüyorum çünkü kafamızı rahatlatmamızı sağladı. Bu şekilde çalışmaya devam edip artık galibiyetleri seri haline getirmeye çalışacağız. Maçta taraftarların büyük desteği oldu, bizim için itici güç oldular. VAR artık beni yormaya başladı. Bununla beraber VAR’dan iptal edilen 3’üncü golüm oldu. Artık bana sanki hakemler Bursaspor’un gollerinden sonra daha fazla vakit geçiriyormuş gibi gelmeye başladı, bu beni yormaya başladı. Başka şeylerin de içinde olması lazım, bize artık ceza kesiyormuş gibi olmaya başladı VAR. Ya direkt olarak bir karar çıksın ya da öncesinde çıksın ama 5 dakika sonrasında bir kararın çıkması gerçekten yorucu.” dedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Alışmalısın kara boğa kahpe bizansın masa başı oyunları bunlar ama yinede iyi olanlar en kötü ihtimal gönülleri kazanacak

  45
 2. Ne olursa olsun Sakho bu yıl gol kralı olur.
  Gerçi var onu iptal kralı yapmak istiyor fakat güçleri yetmeyecek.
  Elbetteki hakkı yenen takımların içinden bir başkan çıkıp alabilecegi cezalara ragmen bu var sisteminin ipligini pazara cikaracak.
  En çok bizim canımız yanıyor fakat hakkımızı aramakta maalesef çok pasif kaldık.
  Daha ilk haftada hesabını sorabilseydik sonraki maçlarda böyle olmayabilirdi.
  Sakho sen yoluna devam et.
  Gerekirse iki at bir saysinlar.
  Sen çok iyi bir golcü olduğunu çoktan ispatladin.
  Sadece oyunda çok yanlız kalıyorsun.
  Umarım Samet hoca bu duruma bir çare bulur.
  Saivet tam da kendi bölgesine geçmişken sakatlık yaşaması senin adına da şanssızlık oldu.
  Döndüğünde büyük lhtimal sana çok yardımı dokunacak.

 3. Bütün futbolcularımız ofsayt ve faullere dikkat edecek, boru gibi gol attıktan sonra VAR iptal edemez. Bir de şu var gol attıktan sonra hiçbir futbolcu santraya gitmeyecek olduğu yerde kararı bekleyecek , gol kararı gelirse karar verdikleri süreden daha fazla ve aşırı gol sevincinde bulunacaklar. Böylelikle gol attığımız zaman VAR incelemesi ! ve gol sevinciyle birlikte yaklaşık 5 dk. protesto amaçlı kullanılacak. Onlar bizim canımıza sıkıyorsa bizde onların canını bu şekilde sıkacağız .

 4. Bu haftasonunun en güzel haberi 32 sayılı kararın değişmesi oldu. Yeteneksiz Bay Yusuf’un sözleşmesi artık TL’ye dönecek. Benim hesabıma göre Eylül sonu itibariyle 5,37 kurdan.

 5. Bu adam bu golleri bizans takımlarında atsa hepsi goldü. Herkes bunu biliyor.güzel ülkemin her kesimi adaletsiz insanlarla dolu.

 6. yahu ali ay’a çapsız da diyemeyecek miyiz? bursaspor’u takip eden 10 kişiye sorun çapsız mı değil mi diye? 8’i çapsız der.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu