Sakho ile para krizi mi başladı?

Özellikle yabancı oyuncuların zaman zaman ödemelerde yaşanan aksaklıklar nedeniyle problem çıkarmaya başladığı ifade öne sürüldü.

Sakho, ligin ilk yarısında da bu konuda sıkıntı çıkarmış ve Teknik Direktör Samet Aybaba‘nın tepkisini çekmişti. Başkan Ali Ay‘ın Konyaspor karşılaşmasına kadar bu konuda somut adımlar atması beklenirken, personel maaşlarıyla ilgili belirsizlik sürüyor.

48 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hadi anladık transfer yapmadınız da elinizdekileri oynatın bari. Nasıl bir yönetim böyle. Sadece Ali Ay için demiyorum ama geçmişte de en büyük şansızlığımız hep kötü yöneticilere denk geliyoruz.

  110
  2
  1. @Doktor bu ne yorumuna yanıt olarak

   arkadaş zamanında metroda afiş bile asılmıştı yapın yardım kampanyası tüm bursada reklamlarla toplayın para!!!
   yönetim başkan boş boş ağlayacağına açık açık dilenelim herkesten maalesef durum bu!! en azından kriz çözülsün!!

   27
   2
    1. @Sinan yorumuna yanıt olarak

     Ona bakarsan Cavit Çağlar da Ali’den başka kimseyi işaret etmedi. Daha önce de Recep Bölükbaşı’ndan yana oynadıydı zaten Cağvit.

   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    bursaspor artık kimsenin umrunda değil. para getirisi olmadığı için kimselere cazip gelmiyor. sonumuz belli ne yazık ki kocaelispor , gaziantep spor örneklerine bakınız.

 2. SAKHO TRANSFER EDİLDİĞİNDE YAPTİĞİM YORUMA BAKİN LÜTFEN
  BU ADAMA MAAŞ ÖDEMİYCEK ADAM SAKATİM DİYCEK YAZMİŞTİM.
  LÜTFEN YORUMUMA BAKİN. DOĞRU ÇİKTİ

  35
  10
 3. Yaz transfer dönemi satılan topçulardan gelen yaklaşık 7 milyon euro ! Bonservisli oyuncu alınmadı ! Gelenlerin alayı kiralık,diğerlerininde bonsrvisi elindeydi ! Yani sıfır ödeme,artı 7 milyon euro kar ! Yayıncı kuruluştan alınan dünyalar ! Takımın yarısı Altyapıdan yani maaşlar düşük ! Bi yığın çekilmiş Banka Kredisi ! Bakıyosun kimseye para verilmemiş maaşlar 4 ay geriden geliyor ! Peki insan sormazmı BU PARALAR NEREYE GİTTİ !Bursasporun bilmediğimiz bir yatırımlarımı var ? Hiçbir yere ve kimseye ödeme yapılmayıp bütün gelenler orayamı harcanıyor ! Bir sürprizmi var ?

  35
  1
  1. @aziz yorumuna yanıt olarak

   bir mali tablo görmeden sallıyorsunuz , şampiyonluk sonrası hep eksiye giden bir kulup surekli katlanarak artan borç bugun geldiğimiz durum bu. Kim gelse ona patlayacaktı, Ali Ay cebinden koyup suni tenefüs yapıyor.

   1. @hakkı yorumuna yanıt olarak

    Bu kadar beyinsiz olmak zorundasımısınız ? Erkan Körüstan 100 milyon borçla devretti ! Bölükbaşı 200 milyon ! Ali Ay ise şimdilik 500 deniyor,oda şimdilik ! Kısacası kulübün anasını belledi hala yok cebinden veriyor,yok heybesinden veriyor,yahu şu beynin niye var ? Kullan diye,niye kullanmıyorsun ?

 4. Ödeyin futbolcuların paralarını.
  Adamlar sizin kara kaşınıza, kara kara gözünüze oynayacak değiller ya. Herkes işini adam gibi yapsın.

  26
 5. Çok bilen taraftar tahta acilmadi iyi oldu derken mavcut topculara para ödenecegine inandimj hakkaten yaa??Bakın kimse kimsenin bursasporlulugunu sorgulamasın 35 senedir bu takımin pesinde yapmadigim fedakarlik kalmadi.7 yaşında evladimın her mac sonunda ağlamasına yüregim el vermiyo artık.Ister tepki gosterin ister eksilete boğun.nasil 5 hafta kala kimse inanmazken sampiyon olucaz dediysem.Nasil trabzonu yenip düsmucez dediysem Bu sene Düşücez diyorum!!Müneccim degilim ama takımın potansiyeli belli.

  19
  3
  1. @recep yorumuna yanıt olarak

   Onlar sadece protokollerde varlar bu işlere girmezler nerde siyasi birşey yada bı davet yada sanayici kerim toplantıları düğünleri onlar orda oyuzden onlar şuan uyuyorlar

 6. Arkadaşlar kusura bakmayın ama çok boş yorum yapan var aramızda, kimse kusura bakmasın adam tanımadığı bilmediği bir klübe tamamen para kazanmak için geliyor her futbolcuda olduğu gibi ama sen kalk bu adamlara maaşını verme sonra da utanmadan adam sakatlığı bahane edip oynamıyor de! Eğer parasını alamadığı için oynamıyorsa adam haklı! Madem para vermeyecektin neden aldın!!

  16
  1. @Gkhn yorumuna yanıt olarak

   Bu futbolcular öyle veya böyle bu paraları alıyorlar biraz ısrarcı olursun baktın sözleşmen bitti alamadın UEFA ya şikayet edersin onlar alır paranı sanki askeri ücrete oynuyolar evine ekmek götürecek

   10
   1. @Ersin yorumuna yanıt olarak

    Kardeş farklı açılardan bakabilirsin sonuç odaklı bakarsan haklısında lakin şöyle düşünsene işçiysen eğer biryerde patron maaşı ödemesin ama sen işten çıkarıldığında mahkemede dava açarak maaşı nasılsa alırsın desek hoş olur mu?

 7. Hani ne oldu ? Transfer yapmayalım maaş ödiyelimciler ne oldu ? Gördünüzmü oda yok öbürüde yok !Siz Başkanjn kim olduğunu unutup transfer yapmazsak herşeyin sütliman olacağını zannettiniz dimi ! SAFTORLAR sizi !

  12
 8. Insallah küme duseriz bu ali ay dan başka türlü kurtulamayiz inşallah duseriz artık koymaz bana düşmek cikariz öbür sene bisey olmaz yeter ki ali ay gitsin

  12
  15
 9. Ali ay mahvolduk sayende.
  Ali ay kulübü kurtarmaya geldin , berbaat ettin.
  Ali ay senden bişi olmayacağını bile bile seni 2. Ye seçenler niye seçti iyi biliyoruz.
  Ali ay kulübü kendine borçlu hale getirdin. Masraf yaparken para senden gidecek diye cimri davrandın yani oyuncu alınırken falan. Dolayısiyle gittin tüm çöpleri aldın.
  Eeeee sonra kötü yönetim kulübü başarısızlığa sürükledi sportif başarı da olmayınca krize sürüklendik.
  Sen düştün verdiğin paranın derdine , biz düştük senden kurtulmanın derdine.
  Ama iş işten geçti artık.
  Ne konuşursak faydasız

 10. Sen yine neden başkan oldun bursalı iş adamlarına güven vermiyorsun projen yok futbolcu satamıyorsun satsan bile ucuza alıyorlar senden sadece cebinden para veriyorsun böyle başkanlık olmaz bırak artık bu arada transfer yapmayan tek takımız

 11. Ya yönetim şu mübarek cuma günü Allah aşkına gidin düşün yakamızdan. Transfer yapmıcaz ödeme yapçaz dediniz onu da yapamıyorsunuz. Bunu bile beceremeyen bir yönetimi 3 yıldır bu takımın başında tutuyoruz ya bize de yazıklar olsun.

 12. Arkadaşlar zaten para yoktu. Benzinlik satılmasın dediniz. Ben satılsın diyenlerdenim. Ali AY bu güne kadar en az 15 – 16 milyon EURO verdi. Daha ne versin? Allah aşkına akıl vermeyin, para verin. Divan Kurulu dahil 6.000 kongre üyesi bugün aidatınızı ödeyin. Çok değil 30.000 taraftar 20’şer tl. lik Bursastor’dan alışveriş yapalım. Hep birlikte maça gidelim. Bir de maçı alalım. Önümüzdeki hafta bu yönetim bu işleri çözemezse OLAĞANÜSTÜ KONGRE için ilk imzayı ben veririm.

  1
  1
  1. @Ersin yorumuna yanıt olarak

   Tabii para için oynayacak ya ne için oynayacaktı? Yabancı bir ülkede işe gireceksin 3-4 ay maaş alamayacaksın ne yaparsın?

 13. Küme düşersek hiç iyi olmaz kim gidicekse gitsin ne yapilacaksa yapılsin yeşil beyaz için bir an evvel herşey rayina oturmasi lazım yokso kötu olur.saygilar

 14. İyi de kardeşim 4.takımız seyirci ortalamasında ve passolig sayısında.Bu hasılat paraları,lig tv gelirleri nerede? Ben taraftar olarak gereğini yapıyorsam, yönetici de gereğini yapıp bu gelirleri futbolculara ve kulüp emekçilerine ödeyecek. Taraftarı soğuttunuz takımdan.Yeter artık.

 15. Evet transfer yapılmadığı gibi oyuncuları da takıma küstürdünüz Ada’m alırken karakterli futbolcu bakacaksınız ama nerde müzmin sakat sorun çıkaran adama varsa Bursaspor’a getiriyorsunuz dikkat ediyorum bakambu hariç gelen siyahi oyuncuların hepsi sorun çıkarttı şampiyon olan kadroda sırp İvan ergiç bulgar ivankov arjantinli batalla ve iglesias bize böyle adamlar lazım bilindiği gibi tarihte bize yakın oynayan oyuncu grubu Balkan kökenli Güney Amerikalı oyuncu grubu başarılı olmuştur bunu bile bile hep risk alıyorsunuz

 16. Sn AA personelin ve futbolcuların parasını ödemez isen sonumuz çok kötü olur bunu hala öğrenemedi iz mi son üç yönetim yazıklar olsun size koskoca camiayi ne hale düşürdünüz

 17. Yav biz beş sene evel ayrılmış adamlara para borçluyuz. Bursaspora transfer olan herkezin farkında ve bilgisi var. Eh neden geliyorlar. Çünkü kontratı imzalamış anda parası öyle böyle hakkı oluyor. Bugün alamazsa yarın öbürgün mahkeme yolunda medeni şekilde sıraya geçip alacak parasını. Özellikle Sakho örneğinde ben bunun bu kadar kısa vadeli düşündüğünü inanamıyorum. Adamın on senelik profesyonel kariyeri var. Parasını zaten alacak farkında iken neden bu konuda sıkıntı yaratırsın?
  Speküle ediyorum. Bak koçum maaşın cuma günü yatırılcak. Yok cuma günü olmadı bu iş. Ama çarşambaya söz. Kusura bakma bak acil bi iş çıktı meşkul olduk. Cumartesi söz. Cumartesi de sıfır… vs vs vs
  darılmak küsmek insan hali.
  Adam idarecilik de sıfır bizim yönetimde.

 18. Ya benim anlamadığım eskiden ozluceye giderdi insanlar istifa etsin diye kötü yöneten başkanlar şimdi yaprak kimildamiyo hadi çorba veriliyor ondan diyelim ya arkadaş hicmi Bursaspor sevgisi yok hicmi kalmadı bu kadar mı bagladilar sizi yazık gerçekten yazık hiç tribün liderliği yapmayın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu