Sakatlıklarla boğuştu ama…

Bursaspor'a 2016-2017 sezonunun devre arasında transfer olan Onur Atasayar, yeşil beyazlı forma altında ligdeki ilk gol sevincini önceki gün Keçiörengücü karşısında yaşadı.

Yeşil-beyazlı takımdaki 3. sezonunu yaşayan 24 yaşındaki futbolcu, Ziraat Türkiye Kupası‘nda Bayburt Özel İdare ile oynanan karşılaşmada Bursaspor‘daki ilk golünü kaydederken, Keçiörengücü karşısında da rakip fileleri boş geçmedi. Bursaspor‘da çoğunlukla sakatlıklarla boğuşan Onur Atasayar, Keçiörengücü karşısında attığı golden sonra ise sevincini yedek kulübesiyle paylaştı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Haklısın yani gelenlerden kaleci dışında bir verim alamadık. Atanasov Milli takımda şov yapıyor. Sonraki maçlarda Atanasov’un da takıma girmesini bekliyorum. Bu takım bu sene çıkarsa gençler sayesinde çıkacak. Çıkamaz ise gençler oynatılmadığı için çıkamayacak. Bu mesaj burada kalsın, sene sonu görüntü alıp paylaşacağım.

   15
   3
  2. @fff yorumuna yanıt olarak

   Takım kreş gibiydi hani !? Şimdi mi kıymete bindiler ? Bizim gençlerimiz her zaman kıymetli ama maalesef taraftar hiçbirşeyin kıymetini bilmiyor ! İleriki maçlarda 1-2 hatalarında yerden yere vurur, ıslıklar, yuhlar, klavyeden ordan burdan eleştirirsiniz yine ! Kubilay – emirhan örneğindeki gibi !

   15
   7
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    takım kreş gibi diyen kimse onlara söyle özerin selçuğun transferlerini duyunca neler yazdığımı bilen bilir. lafını bilerek konuş. özerin ilk transfer haberini duyunca hangi kelimeleri kullandığımı şimdi yazdırma bana

    4
    1
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    bilerek konuştuğun hiç bir şey yok. sen ve senin gibileri özere iyi transfer diye metiye düzerken ben özer takımı batırır akhisarda erzurumda çok izledim bu adam pas hatasından topu ezmekten başka bir şey yapmaz derken altına sen ve senin gibileri en iyi transfer özer. o zaman seni transfer edekde gel sen oyna diordunuz. alın tepe tepe kullanın musa arazınızı recepinizi özerinizi.

    5
    2
   3. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Hadi bir kısım taraftar Kubilay ve Emirhanı haksız eleştirdi diyelim, göklere cikartanlara ses çıkardın mı sen.
    Kubilay’ı Ronaldo, Emirhanı Bellushi yapanlara ses çıkardın mı sen.

    5
    2
    1. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

     Tabi çıkardım hatta daha dün Burağ’ ı göklere çıkaranlara ses çıkardım ! Aç ta bak yorumlara ! Yalçın hoca da bunu hep dedi gençleri kaybetmek istemiyorum dedi rotasyon’ a gitti adamı linç ettiniz ! Sporcu gelişimi denen bişey var ! Oldum havalarına girdikleri anda verimleri düşer futbol hayatları biter söner giderler ! O yüzden bu süreçleri en iyi hocalar yönetirler ! Herşeye muhalefet olmayın bırakın hoca da futbolcular da işini yapsın siz destek olun yeter ! Destek olmuyorsanız da gidin İstanbul üçüzlerini tutun ! Onlarda başarı bol ?! Skor taraftarları sizi !!?

     7
     3
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      anladık, Yalçın&Mestan trolüsün, mesain de yorum yapmaktan ibaret de , düş yakamızdan be kardeş, bıktık sizin gibilerden

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu