Sakatlar aynen devam

Bursaspor'un sakat oyuncuları Onur Atasayar ve Ozan Can Kökçü'ye bir yenisi daha eklendi.

Yeşil beyazlıların Nijeryalı genç oyuncusu Yusuf Abdullah Muhammed ayak bileğine aldığı darbe sonrası dün takımla birlikte çalışmadı. Dünkü antrenmanda Yusuf yürüyüş yaparken Onur Atasayar ve Ozan Can Kökçü düz koşuyla yetindi.

Muhammet’e özel ilgi

Bursaspor kaleci antrenörü Christian Mas genç kaleci Muhammet Şengezer’e özel ilgi gösteriyor. Mas, genç yıldız adayına antrenman öncesinde sık sık yapması gerekenleri anlatıyor.

Başkan takipte

Bursaspor’u dünkü antrenmanını Başkan Ali Ay ve ekibi yakından takip etti. Antrenman sahasına gelen Başkan Ali Ay’a, yöneticiler Ali Ademoğlu ve Cem Öztürk’de eşlik etti. Başkan Ali Ay’ın bir hayli düşünceli olduğu gözlerden kaçmadı.

Faty herkese sardı

Bursaspor’un tecrübeli orta saha oyuncusu Ricardo Faty, dünkü antrenmanda herkesi formasından çekti. Faty önce Tomas Necid ardından da Aziz Eraltay’ı formasından çekerek yere düşürmeyi başardı.

Bravo Mustafa Hoca

Bursaspor’un genç teknik adamlarından Mustafa Er, sakat oyuncuların çokluğundan dolayı kendini sahada buluyor. İyi de performans sergileyen Mustafa Hoca’yı dünkü performansından dolayı ilk tebrik eden Kaptan Pablo Martin Batalla ve Cristobal Jorquera oldu.

Sakin ol Emirhan

Bursaspor’un genç oyuncuların Emirhan Aydoğan dünkü antrenmanda takım arkadaşı Paschal’a arkadan sert girdi. Diğer oyuncular genç ismi sakatlık çıkmaması adına sakin olmasını istediler.

Deniz Yılmaz attı Paul Le Guen güldü

Paul Le Guen’in isteği doğrultusunda affedilen golcü oyuncu dünkü antrenmanda attığı gollerle Fransız teknik adamdan geçer not aldı.

Sezon başı hazırlıklarının ikinci etabını Hall In Troll’de sürdüren Bursaspor dünü çift antrenmanla geçirdi. Teknik Direktör Paul Le Guen nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 45 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan idman, çabukluk ve kuvvet çalışmasıyla devam etti

4’lü turnuva yaptılar

Daha sonra geniş alanda kontrol pas çalışması yapan yeşil beyazlılar, son bölümde ise taktik çalışma yaptı. Bu çalışmada takımı 4 gruba ayıran Paul Le Guen, mini bir turnuva yaptırdı. Bu turnuvada Bursaspor’un golcü ismi Deniz Yılmaz attığı gollerle Paul Le Guen’in yüzünü güldürdü. Yeşil beyazlılar akşam antrenmanında da taktik çalıştı.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu