Saivet’de ısrar etme hocam!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın köşe yazısıdır.

Özellikle çift forvete geçtikten sonra oyunun seyri tamamen değişti ve gol geldi.

Samet Hoca, Saivet’de ısrar ediyor.

Olmaz hocam olmaz.

Bu kadar riske girmeyen, çalım atmaktan korkan bir orta saha oyuncusu ben görmedim.

’10 numara değilim’ diyor ancak kendisinden ne 8 ne de 6 numara olur.

Tarihteki Bursaspor transfer fiyaskolarınıarasına yazabilirsiniz kendisini.

Tunay da böyle giderse bu listeye girmesi yakındır diye düşünüyorum.

Sanki bundan sonra çift forvet oynansa ortaya daha iyi bir görüntü çıkacak gibi duruyor.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu adam hep kaçak oynuyor İnsan bi boş alana kaçar geriden top almaya gelir Giriyor rakip takım oyuncularının arasına saklıyor kendini Kurnaz .

  16
 2. Sene başından beri ilk defa dediğine katılıyorum çift forvet oynalıyız. Ama elimizde sadece 2 forvet var bir forvet daha almamız lazım. Umut Nayir dün çok gol kaçırsada hırsını isteğini beğendim sürekli pres yaptı defans oyuncularını ısırdı ama tek forvet olunca bir yere kadar başarılı oluyor .Sakho girdikten sonra Umutta daha iyi oldu geçen sezon Kehinde ile yakaladığı uyum gibiydi.

  13
  1
 3. Ben gerçekten tunay saiveti izledikçe çağatay burak kapacak hatta furkan soyalp gibi oyunculara hakszılık edıldığını düşünüyorum ve bence çağatay kullanılsa abdilkadir vaari bi etki yaratacak düzeye gelecektır

  12
  1
 4. Saviet tek başına oynayamıyor yanında furkanla oynasa daha iyi olur aytaç ve badjinin top bizdeyken oyuna katkısı yok yaratıcılık anlamında aldıklar her topu yana geriye oynuyolar ve saviet e top hiç istediği yerde gelmiyor. Geride top alınca da saviet ilerde birşey yapamıyor. Ya furkan saviet birlikte oynasın ya da çift forvete dönelim aytaç badji kalsın.

  3
  2
 5. sivit kötü bi topçu değil çok iyide değil evet dün kötüydü hocada oyundan aldı zaten tunay bence iyi topçu değil ben hep söyledim 4 4 2 oynasak diye bizim takım buna müsait topçular var bu sisteme uygun sakko klas topçu yalnız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu