Saivet bu hafta da yok!

Bursaspor'da sakatlığı sebebiyle takımı yalnız bırakan Henri Saivet'in bu haftada oynamayacağı açıklandı.

Samet Aybaba, Henri Saivet‘in, bu hafta Alanyaspor maçında oynamayacağını ancak bir sonraki hafta Trabzonspor müsabakasında kendisi oynatmayı düşündüklerini belirtti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocam sen daha iyisini bilirsin muhakkak ama insan su Atanasov’u yavas yavas A takima hazirlasan diye de dusunmuyor degil yani.iç maçlarda oynayacak duzeye gelmesi lazim.

  17
  1
  1. @SoyluBursa yorumuna yanıt olarak

   Malesef arkadaş Er in getirdiği adam, hoca tamam iyi ama bi yere kadar, kendi adamı olmadığı için negatif bu çocuğa. Ayrıca bizim diğer alpere de negatif. KEmboyu da kampa almaması inanılmazdı. Koy kampa ver diyet programı her yanblışa bas 10k ceza çakı gibiydi kembo.

   3
   3
 2. siavet oynadığında kötü değildi ama darbeye bağlı bir sakatlık değil yaşadığı onun için transfer yaparken sakatlık geçmişi de önemli

  7
  1
 3. Zaten varken de kötüydü başakşehir maçında yürüyerek maçı bitirdi her sene böyle oyuncular geliyor transferler rezil

  4
  27
 4. Bunlar nasil profesyonel oyuncular paraya gelince ihtarnamelere kadar yirtinirlar oynamaya gelince oralari buralari oynar. Hayret…

  3
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu