Saitoğlu imzaları toplamaya başladı!

Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu öncesi Ersoy Saitoğlu imza toplamaya başladı.

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu öncesinde adaylığını açıklayan isimlerden olan Ersoy Saitoğlu, 6 Ocak Cumartesi günü divan kuruluna verilmesi gereken başkan adaylığı listesi için imza toplamaya başladı.

Ersoy Saitoğlu ve ekibi Ulucamii karşısında bulunan 6. noterde imza toplamaya başladı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

   Bu ismi bir Google de araştırayım dedim son aday olma deneyiminde şöyle bir yazı gördüm Bursaspor’un kuruluşunda yer alan rahmetlinin oğlu.1963 Bursasporlular derneğinin kurcu başkanı..Aynı zamanda Yeşil Beyaz Güç platformunda Başkanlığını yapmış ve Teksas tribününden yetişen bir isim! Son bilgiye kadar iyi gidiyordu ama sanırım iş hayatı mali durumundan bir haber yok yani ancak Bursaspor’un kapanma seromonisi fazla bizleri bekletmez! Şimdiye kadar adayım diyenler Bursaspor ancak 4’cü lige düşmeyi garintiler!

   3
   1
 1. Ersoy Saitoğlu da aynı Hatçe Recep gibi. Recep’in sabah Özlüce’ye gelmeye dolmuş parası yoktu. Ersoy ise sabah belki gelir, ama eve dönerken Çağatay Yılmaz’ın arabaya biner. Onu Çekirge’ye kadar atsın diye

  12
  4
  1. @Hepsi Aynı yorumuna yanıt olarak

   Hepsi aynı renkdaş insanların gururuyla oynama ne demek parası var veya yok. Sen o işlere burnunu sokma paranın kimde olduğu belli olmaz. Bak parası olanlar bizi iki lig düşürdü her şey para değil önemli olan yöneticiliği bilmek. Parası olan yöneticiler Bursasporun gayrimenküllerini üstlerine nasıl geçirdikleri yaz.

   7
   6
 2. Bursaspor’un kaybedecek 1 günü bile yokken kongrenin birer hafta arayla yapılacak olması çok lüks bir durumdur, kongre takvimi 13-14 Ocak olarak yeniden belirlenmelidir.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu