Sahadan iyi bir skorla ayrılmak istiyoruz

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş maçla ilgili şunları söyledi:"2014-15 sezonuna başlarken ilk resmi maçımızı oynayacağız. Taraftarımızın önünde güzel bir maç oynayıp iyi bir skorla ayrılmak istiyoruz. Rakibimiz bize göre avantajlı. Son iki maçını kazandı. İyi kapanan, takım oyununu iyi oynayan bir takım. İyi oyuncuları var. Bu güvenle buraya geldiler. Biz de oyuncularımızın performansını göreceğiz hem de iyi bir sonuçla moral kazanmış olacağız. Rakibin de bizim de avantajlı tarafımız var. Oyuncularımızla konuştuk. Yarın da bunu sahada gösterip iyi bir skorla ayrılmak istiyoruz."

İBRAHİM ÖZTÜRK: İŞİ BURADA BİTİRMEK İSTİYORUZ

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu İbrahim ise şöyle konuştu:

"Yeni sezonun ilk maçı. Rakibimiz iki maçı kazanarak buraya geldi. O yüzden rakibimize her zaman saygı duyuyoruz. İlk maçı içeride oynadığımız için bu konuda avantajlı skoru elde etmek istiyoruz. 2 maçlı durumlarda içeride oynadığınız maçlar önemlidir. Biz de bunun bilincindeyiz. Hocalarımız gerekli analizleri yaptı. Biz de kamp döneminde çalıştık. Sahaya çıkınca herkes görevini biliyor. Önemli olan sahada bizim yapacağımızdır. Çok iyi hazırlandık. En iyi skorla sahadan ayrılıp işi burada bitirmek istiyoruz. İlk etapta düşündüğümüz şu, içeride avantajı sağlayıp turu geçmek istiyoruz." 

Chickhura Saschkere Teknik Direktörü Soso Phruidze yarın oynanacak olan müsabakanın tarihi bir müsabaka olacağını belirtti. Phruidze , “Türkiye’de bulunduğumuzdan dolayı çok mutluyum. Tarihi bir maç olacak.  Arkadaşça dostça güzel bir karşılaşmanın geçmesini arzu ediyorum. Yarın ki maç içinde çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Korkarak oynamayacağız.

Gürcü futbolcu David Odikadze  ise  “Güçlü bir rakiple eşleştiğimizi düşünüyorum. Ne kadar şansımız varsa onu zorlayacağız. Buradan en iyi skoru alıp gitmek istiyoruz” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı