Sahada Konuşacağım

Yeşil Beyazlı takımın yeni transferi; “Büyük camiada büyük hedeflere ilerlenir. Bunun için Bursaspor'a geldim. Muhteşem taraftarımızın önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

 

Bursaspor'un kadrosuna kattığı son isim olan Tuncay Şanlı, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çok heyecanlı olduğunu dile getiren tecrübeli futbolcu, "Bu arzumla, futbol oynama isteğimle Bursaspor'a çok şey katacağıma inanıyorum. Muhteşem taraftarımızın desteği ile birlikte güzel işler başaracağımızı düşünüyorum. Geçmişe bakıldığı zaman başarılarla dolu bir kulüpteyim. Tesis ve stat anlamında değişiklikler var. Dışarı çıkınca gördüğüm ilgi çok güzeldi. Bunlara layık olmak için elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı.

 

Herkese nasip olmaz Özlüce Tesisleri'nde ilk antrenmanına da çıkan Tuncay, şunları söyledi: "Çalışmayı seven birisiyim. Geçen sezon sona erdikten sonra tatil yapmadan çalışmalara başladım. Özel hocalarımın yardımı çok büyük. Şimdi Bursaspor'a faydalı olma zamanı. Bu formayı giymek herkese nasip olmaz. Ben görev aldığım sürece yeteneklerimi sahaya yansıtacağım. Ben fazla konuşmam sadece sahada konuşurum"

 

Taraftar Müthiş Milli takım kapısının kendisine her zaman açık olduğunu dile getiren 30 yaşındaki futbolcu, "Performasım iyi olduğu sürece, böyle hedefleri olan bir takımda forma giydikten sonra milli takımın kapısı her zaman açıktır. Neden olmasın? Önemli olan Bursaspor'da yapacağım işler" dedi. Taraftar hakkında da görüşlerine belirten Tuncay Şanlı, "Onlar muhteşemler. Her yerde tanınıyorlar. Önlerine çıkmak için sabırsızlanıyorum" yorumunu yaptı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu