Sağlam’la 3 Yıl Daha!..

Takımımıza kuruluşundan 47 yıl sonra lig şampiyonluğu yaşatan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, bugün akşam saatlerinde Bursa Atatürk Stadı’nda düzenlenen törenle yaklaşık 10.000 taraftarımız önünde sözleşmeyi imzaladı.

Yağmura rağmen tribünleri dolduran binlerce Yeşil- beyazlı taraftar, "Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam" sloganlarıyla, başarılı teknik adama sevgi gösterilerinde bulundu; yönetim, Sağlam ve taraftarlar yeşil sahada kucaklaştı. Bursa Valisi Şahabettin Harput ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de katıldığı törende taraftarların sevgi gösterisi arasında sahada kurulan platforma gelen Sağlam, kendisini kucaklayan taraftarları selamladı. Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, yeşil- beyazlı takıma her zaman destek vereceklerini belirterek, Sağlam’a övgüler yağdırdı ve başarılar diledi. Vali Şahabettin Harput da şampiyon Bursaspor’un, Bursa’nın adını Avrupa’da duyurduğunu belirterek, bu başarıda büyük pay sahibi teknik patron Sağlam’ı kutladı. Başkanımız İbrahim Yazıcı’da konuşmasında, yönetim ile Sağlam arasında hiç pürüz yaşanmadığına işaret ederek, "Bursa kenetlenirse, karşımızda kimse duramaz. İşte biz buradayız, Valimiz burada, Büyükşehir Belediye başkanımız burada, taraftarlarımız burada. Hedefimiz zirvedir. Ertuğrul hocamızla, daha nice başarılara koşacağımıza inanıyorum" dedi. Konuşmaların ardından Sağlam, sözleşmesini 3 yıl uzatan imzayı attı. Sağlam, imzasını attıktan sonra yaptığı konuşmada, kendisine gösterilen ilgiye teşekkür ederek, hep birlikte yeni başarılara koşacaklarını söyledi. Taraftarlar da "Bursa seninle gurur duyuyor" şeklinde tezahürat yaptı. Daha sonra futbolcularımız sahaya gelerek Sağlam’ı kutladı.

 

 

 

 

Kaynak:Bursaspor.Org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu