Sağlam:”Hedef Daha İyisi”

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yeni sezonla ilgili Bursaspor TV'ye yaptığı değerlendirmede, "2 yıllık aradan sonra yeniden buradayım. Geçen yıldan daha iyi bir takım oluşturacağız" dedi.

 

"ANTRENÖRLÜK DÖNEMİMİN EN GÜZEL DÖNEMİNİ YAŞADIK"

Bursaspor'da görev yaptığı 4 yıllık dönemde, başarıda istikrarı sağladıklarına dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, "Türkiye'de olmaz denileni, kentle bütünleşerek gerçekleştirdik. Antrenörlük dönemimim en güzel dönemini, çağımızı yaşadık. Ancak geçmişle yaşanmıyor" diye konuştu.

 

"ÇOK HIRSLIYIM"

Bursaspor'un geçtiğimiz sezon ofansif yönü ile Türkiye'de ön plana çıktığına dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, şöyle devam etti:

"Güzel futbol vardı, ancak sonuç olmadı. Savunmada zaaflar vardı. Ofansif gücümüzü defansif olarak da ön plana çıkartacağız. Çok heyecanlı, hırslı ve istekliyim. Bu şehir olayı sahiplenirse, kenetlenirse, şehrin dinamikleri bir sinerji ortaya çıkartırsa başarı gelir. Çok güzel günler yaşayacağımıza inanıyorum."

 

"ELİMDE OYUNCU PORTFÖYÜ VAR"

Uzun müddet Brezilya, Arjantin, Çek Cumhuriyeti ve Portekiz'de çok maç izlediğine dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Bu dönemde çok maç izledim. Elimizde oyuncu portföyü var. Takımımızın eksik bölgelerine onları monte etmeye çalışacağız. Yarından itibaren yeni sezonla ilgili planlama çalışmalarına hız vereceğiz. Kısa zamanda organize etmek zorundayız. Yeni stadımızda yen bir şampiyonluk daha yaşamak istiyoruz."

 

Kaynak:Bursa.Com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu