Sağlam’dan Kimsesiz Çocuklara Moral!..

Termal İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Yalova Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen organizasyonda Yalova’da bulunan kimsesiz çocukların güzel bir geçirmesi sağlandı.

 

Yalova Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı olan çocuklara, Termal ilçesinde bulunan bir otelde öğle yemeği verildi ve daha sonra çocuklar otelin sahasında kendi aralarında futbol maçı yaptılar. Organizasyona Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Kamat, Yalova İl Emniyet Müdürü Selim Akyıldız, Yalova Üniversitesi Rektörü Niyazi Eruslu ve Termal İlçe Emniyet Amiri Nurcan Şaylı katıldı.

 

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam  organizasyonda yaptığı konuşmada, sporun ve öğrenim hayatının birlikte devam ettirilmesi gerektiğini vurguladı.

 

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Kamat çocuklara Bursaspor forması ve şapka hediye ettiler. Organizasyonu düzenleyen Termal İlçe Emniyet Amiri Nurcan Şaylı, Ertuğrul Sağlam’a plaket takdim etti.

 

Daha sonra sahaya inen çocuklara Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam kısa bir şut antrenmanı yaptırdı ve maç öncesi taktikler verdi.

 

Bursaspor.Org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu